Tiktok Takipçi Satın Al

İzmir Oto Ekspertiz

Araba satın almak isteyenler için bir dayanak noktası olan oto ekspertiz raporu, aracın mevcut durumu ile ilgili tüm bilgileri sizlere sunan raporlardır.

Bu nedenle araç satın almadan önce ve aracınızı satarken ekspertiz yaptırmak, sonraki süreçlerde sorun yaşamanızı ve size ekstra maliyet oluşturmasını önleyecektir. Oto ekspertiz yapılırken arabanızın tüm sistemlerini inceleyen firma çalışanları araç ile ilgili tüm bilgileri, testlerin sonuçlarında elde edilen verileri rapor haline getirerek sizlere sunuyor.


İzmir bölgesinde yer alan ve İzmir’in tüm noktalarından kolayca ulaşabileceğiniz bir oto ekspertiz firması olarak noter taahhütlü olarak sizlere ekspertiz hizmetleri sunuyoruz. Tecrübeli ve deneyimli bir ekspertiz firması olarak son teknoloji sistemler ile aracınızı detaylı ve ayrıntılı olarak inceliyoruz. 5 ton ağırlığına kadar tüm araç sınıflarında ekspertiz hizmetleri alabileceğiniz firmamızda araç incelemesi için şu uygulamalar yapılıyor.

  • Mekanik motor performans testi,
  • Motor kontrolü ve motor tork testi,
  • Elektrik sistemleri incelemesi,
  • Elektronik beyin ve aksam testleri,
  • Araç beyin fonksiyonlarının testleri,
  • Araç kaporta ve boya testleri,
  • İç aksam elektrik elektronik testleri,
  • Alt şase inceleme ve alt takım aksam kontrolü,
  • Koltuk, tavan ve döşeme gibi kumaş deforme, yırtık kontrolü,
  • Araç aydınlatma ve iklimlendirme sistemleri kontrolleri,

İzmir Oto Ekspertiz

gibi testler ve kontroller yapılarak elde edilen veriler, yapılan gözlemler ve test sonuçları test ve kontrolleri yapan çalışanlar tarafından bir rapor haline getirilip onalı bir şekilde sizlere ve aracı satan kişilere sunuluyor.

İzmir Bornova ilçesi 2. Sanayi sitesinde yer alan ve kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz İzmir oto ekspertiz firması olarak tecrübeli personellerimiz ile sizlere ekspertiz ve raporlama hizmetleri sunuyoruz. Çok ekonomik fiyatlara ekspertiz paketleri satın alabileceğiniz ekspertiz firması olarak sahip olduğumuz tüm test sistemleri ve makineleri resmi kurumlarca periyodik olarak test edilip kalibre edilmektedir. Bu sayede hata payımız olmadan gerçek sonuçlara dayalı olarak sizlere oto ekspertiz raporu sunuyoruz. Satın alacağınız veya satacağınız araç için uygulanacak ekspertiz işlemleri sırasında sıkılmadan keyifle bekleyebileceğiniz, zaman geçirebileceğiniz bekleme salonunda zaman geçirebilir, sizlere sunulan ikramlardan faydalanabilir, bekleme salonunda yer alan gazete, otomobil dergilerine göz atabilirsiniz.

Noter Taahhütlü Ekspertiz

Noter taahhütlü ekspertiz işlemlerinin yapıldığı oto ekspertiz firmasının en önemli özelliklerinden biri de kolay ulaşılabilir bir konumda yer almasıdır. Aracınız olmadan veya aracınız ile kolayca ulaşabileceğiniz ekspertiz firması binek araçlar, ticari araçlar, yük taşıma araçları gibi tüm araç sınıflarında 5 tona kadar ekspertiz hizmeti veriyor. Noter taahhütlü olarak yapılan ekspertiz işlemleri sonuçları raporlanıyor. Ekspertiz işlemleri sonucunda sahip olacağınız ekspertiz raporu ile aracınızı gönül rahatlığı ile satabilir, satın almak istediğiniz aracı da gönü rahatlığı ile alabilirsiniz.

Güven vermeyen, hata payı yüksek makinalar ve sistemler ile ekspertiz hizmeti veren firmalar ile çalıştığınızda araç satın alma işleminden sonra ortaya çıkacak kronik arızalar hem zaman açısından hem de maddi olarak size ekstra maliyet olarak geri dönecektir. Bu nedenle profesyonel bir şekilde ekspertiz hizmet veren ve sıfır hata payı ile rapor sunan firmamız ile çalışmak sizin için faydalı olacaktır. Ayrıca araç satın alırken oto ekspertiz raporunda yer alan grafikler, değerler hakkında bilgi sahibi olmayabilirsiniz İzmir Bornova 2. Sanayi sitesinde yer alan ve profesyonel İzmir oto ekspertiz hizmetleri veren firmamız ekspertiz raporunda yer alan tüm verileri, grafikleri, ve bilgileri sizin için yorumluyor ve size bilgi veriyor. Bu hizmet ile hiçbir fikriniz olmamasına rağmen ekspertiz işlemleri sonucunda araç hakkında detaylı bilgiye sahip oluyorsunuz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu