Tiktok Takipçi Satın Al

iTop Screen Recorder v4 Yeni Özelliklerle Yayında (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

(PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

iTop Screen Recorder, kullanıcıların bilgisayarlarında ekran kaydetmelerine yardımcı olan sezgisel, güçlü ve kolay bir ekran kaydedicidir. Bu ücretsiz ekran kaydedici, ekran, web kamerası, ses ve oyun kliplerini kolay ve hızlı bir şekilde kaydetmek için 4 farklı mod sunar.

1.041 TL değerinde iTop Screen Recorder PRO v4 sürümünün 100 kişinin 6 ay ücretsiz kullanabileceği ücretsiz key hediye ediyoruz. PC için ekran kaydedici programları arasında kaliteli ve stabil çalışanını bulmak zordur.


iTop Screen Recorder, 1080p HD/4K çözünürlüğünde web seminerleri, çevrimiçi toplantılar/dersler, akışlı TV programları/filmler kaydedebilir ve video öğreticileri oluşturmanızı sağlar. Ayrıca, ekran videolarınızın netliğini ve vurgularını açıklama araçları ve bir imleç büyütücü ile artırabilirsiniz. iTop Screen Recorder, eğitim videoları, dersler, sunumlar gibi web kamerası videolarını kolayca kaydetmenizi sağlar. Web kamerası kaydedici modu, tam ekran veya resim içinde resim olarak HD web kamerası videosu oluşturmanıza olanak tanır.

Ücretsiz iTop Screen Recorder PRO Key

iTop Screen Recorder v4 Yeni Özelliklerle Yayında (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

iTop Screen Recorder yazılımı her ne kadar %100 ücretsiz olsa da daha fazla özelliği kullanmanız için PRO pakete sahip olmanız gerekmektedir. Bizlerde sizlere iTop Screen Recorder PRO key ücretsiz olarak hediye ediyoruz. Toplam 100 kişinin 6 ay süreyle PRO sürümünü ücretsiz kullanacağı lisans kodunu hemen aşağıda paylaşıyoruz.

  • Aşağıdaki kodu kopyaladıktan sonra programı açın
  • Lisans kodu etkinleştirmeye tıklayın
  • Aşağıdaki açılan sayfadan işaretli alana yukarıdaki PRO key girin
  • Tik işaretini tıklayın!
  • Evet artık PRO pakette yer alan Premium özelliklere sahip olacaksınız!
iTop Screen Recorder PRO Key: 9D484-13F94-5C9FB-33244
Not: 100 aktivasyon için kullanılabilir, 6 ay sonra süresi dolacaktır!

iTop Screen Recorder İndirin!

iTop Screen Recorder v4 Yeni Özelliklerle Yayında (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

Aynı zamanda web kamerası ile kaydederken video arka planını bulanıklaştırabilir, kaldırabilir veya değiştirebilirsiniz. iTop Screen Recorder, Windows için ücretsiz bir ses kaydedici olarak hizmet verir. Müziklerinizi, canlı radyoları, podcast’leri indirmeden kaydedebilirsiniz. Mikrofondan gitar ve diğer enstrümanlarla kendi şarkılarınızı kaydedebilirsiniz. Denoniser, arka plan gürültüsünü azaltmaya ve kaldırmaya yardımcı olarak daha iyi kalitede bir ses kaydı oluşturur. iTop Screen Recorder, en iyi oynanışlarınızı ve vurgularınızı kaydetmek için Oyun Modu sunar.

iTop Screen Recorder v4 Yeni Özelliklerle Yayında (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

Ücretsiz İndirin!

Ekran kaydedici, NVIDIA, AMD ve Intel’in donanım hızlandırmasını kullanarak FPS düşüşü olmadan ve gecikme olmadan 4K UHD, 1080p 90 FPS FHD oyun kliplerini kaydetmenizi sağlar. Aynı zamanda web kamerası aracılığıyla oynanışınızı ve kendinizi aynı anda kaydedebilirsiniz. iTop Screen Recorder, ekranı yakalamak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunan hızlı bir HD ekran kaydedicidir. Özellik listesini kontrol edebilirsiniz. iTop Screen Recorder’ın gücünü keşfedin ve kişisel videonuzu oluşturun. iTop Screen Recorder ile ekranınızı nasıl kaydedeceğinizi öğrenin. iTop Screen Recorder ile hemen her anı kolayca kaydedin! Kaydetmek için yeterli olan 3 adımı izleyin: Tercihleri ayarlayın, Ekranı kaydedin ve Kaydedileni kaydedin ve düzenleyin.

iTop Screen Recorder v4 ile Gelen Yeni Özellikler

iTop Screen Recorder v4 Yeni Özelliklerle Yayında (PRO Sürümü Ücretsiz Hediye)

  • Teleprompter: Kullanıcıların kayıt öncesinde senaryoyu hazırlayarak açıklayıcı videoları daha verimli bir şekilde yapmalarını sağlayan yeni bir yetenek. Diyalogları ezberlemek veya doğaçlama yapmak yerine, kullanıcılar teleprompter’dan metni okuyarak, doğruluk ve tutarlılık sağlayarak kayıt yapabilirler.
  • İmleç Yakınlaştırıcısı: Kullanıcıların kaydederken ekranlarında herhangi bir görsel içeriği yakınlaştırmalarına yardımcı olan yeni bir özellik. Bir video öğretici veya sunum oluştururken, belirli bir bölümü, örneğin bir düğmeyi veya bir resmin belirli bir alanını vurgulayabilirler.
  • Gelişmiş Webcam Kaydedici: Webcam kaydetme modunu geliştirerek, kullanıcıların webcam ekranını değiştirebilmesine olanak tanıyan ve şekillerini değiştirebilen bir geliştirme. Bu sürümde webcam kaydı sırasındaki akıcılık da iyileştirilmiştir.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu