TeknoDiot.com
   
   
Anasayfa » Oyun Haberleri » PC Oyun Haberleri » İşte Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

İşte Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

İşte Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

Sevilen kovboy içerikli oyun olan Red Dead Redemption’ın yeni oyunu Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi belli oldu. Red Dead Redemption 2 ilk olarak PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirecek.

Rockstar Games’in sevilen oyunu Red Dead Redemption’ın yeni oyunu 2018 yılı içerisinde geliyor. Belki bilmeyenleriniz olabilir Red Dead Redemption oyunu 2010 yılında piyasaya çıkmıştı. Rockstar Games 8 yılın ardından artık yeni oyunu ile oyuncular ile buluşacak.

Rockstar Games, oyunun çıkış tarihini uzun bir zaman sonra netleştirdi. Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018’de piyasaya çıkacak. Geliştirici, oyunu daha erken piyasaya sürmeyi planlıyordu. Fakat oyunun üzerinde daha fazla çalışılması gerektiğini fark etti. Red Dead Redemption 2 çıkış tarihinin açıklanmasıyla birlikte bir kaç adet Red Dead Redemption 2 oyununun içinden bazı görsellerde paylaştı.

OYUNDAN GÖRSELLER;

İşte Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Acer Nitro VG0 Serisi Monitörlerle Oyun Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Uğur Aydemir

Huawei Enjoy 10s Çin’de Piyasaya Sürüldü!

Yusuf Karcılar

WhatsApp’da Büyük Açık!

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 4 Şubat 2018 at 20:09

Müthiş

Cevap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.