İşte Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

İşte Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

Abone Ol 

Sevilen kovboy içerikli oyun olan Red Dead Redemption’ın yeni oyunu Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi belli oldu. Red Dead Redemption 2 ilk olarak PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirecek.

takipçi satın al
takipçi satın al

Rockstar Games’in sevilen oyunu Red Dead Redemption’ın yeni oyunu 2018 yılı içerisinde geliyor. Belki bilmeyenleriniz olabilir Red Dead Redemption oyunu 2010 yılında piyasaya çıkmıştı. Rockstar Games 8 yılın ardından artık yeni oyunu ile oyuncular ile buluşacak.

Rockstar Games, oyunun çıkış tarihini uzun bir zaman sonra netleştirdi. Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018’de piyasaya çıkacak. Geliştirici, oyunu daha erken piyasaya sürmeyi planlıyordu. Fakat oyunun üzerinde daha fazla çalışılması gerektiğini fark etti. Red Dead Redemption 2 çıkış tarihinin açıklanmasıyla birlikte bir kaç adet Red Dead Redemption 2 oyununun içinden bazı görsellerde paylaştı.

OYUNDAN GÖRSELLER;

İşte Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

Göz atın:   Acer Yeni Nesil E-spor Platformu Planet9’un Kapalı Beta Programını Genişletti!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6Sonraki sayfa

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu