Tiktok Takipçi Satın Al

İşte Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

Sevilen kovboy içerikli oyun olan Red Dead Redemption’ın yeni oyunu Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi belli oldu. Red Dead Redemption 2 ilk olarak PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirecek.

Rockstar Games’in sevilen oyunu Red Dead Redemption’ın yeni oyunu 2018 yılı içerisinde geliyor. Belki bilmeyenleriniz olabilir Red Dead Redemption oyunu 2010 yılında piyasaya çıkmıştı. Rockstar Games 8 yılın ardından artık yeni oyunu ile oyuncular ile buluşacak.


Rockstar Games, oyunun çıkış tarihini uzun bir zaman sonra netleştirdi. Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018’de piyasaya çıkacak. Geliştirici, oyunu daha erken piyasaya sürmeyi planlıyordu. Fakat oyunun üzerinde daha fazla çalışılması gerektiğini fark etti. Red Dead Redemption 2 çıkış tarihinin açıklanmasıyla birlikte bir kaç adet Red Dead Redemption 2 oyununun içinden bazı görsellerde paylaştı.

OYUNDAN GÖRSELLER;

İşte Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?
1 2 3 4 5 6Sonraki sayfa

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu