Tiktok Takipçi Satın Al

İşte Kullanabileceğiniz En İyi Proxy Siteleri

Bugün sizlere kaliteli proxy hizmeti alabileceğiniz siteleri detaylı olarak tanıtıyoruz.

Proxy, vekil sunucu ya da yetkili sunucu olarak adlandırılmaktadır. Proxy aslında internete erişim sırasında kullanılan bir ara sunucudur. İşte kullanabilir en iyi proxy siteleri;


Örneğin bir ağ sayfasına erişim sırasında doğrudan bağlantı kurulması yerine, tarayıcılar vekil sunuculara bağlanmaktadır.

Bu noktada tarayıcı vekil sunucuya hangi sayfayı istediğini söyler. Vekil sunucu ise gereken işlemi yerine getirir, girilmek istenilen sayfaya bağlanır ve içeriğin çekilmesini sağlar. Bu durum bazı politikalar sebebi ile sınırlandırılabilmektedir.

Bu sınırlandırmalar ile internet kullanıcılarının bazı web sitelerine erişimi ya da belirli içerikleri görüntülemesinin önüne geçilmektedir.

İşte Kullanabileceğiniz En İyi Proxy Siteleri

Özellikle araştırma yapmayı seven ve internette özgürce dolaşmak isteyen bireyler için bu durum olumsuz sonuçları beraberinde getirmektedir. Yaşanan olumsuzlukların önüne geçmek için Proxy siteleri kullanılabilmektedir. Bu siteler farklı sunucular üzerinden internete erişim sağlanmasına imkan tanır. Bu sayede kısıtlamalar ortadan kaldırılır.

Hidester

Çoğu rakibine oranla çok daha fazla güvenlik sağlayan Hidester son derece başarılı bir şekilde Proxy hizmeti sağlamakta. Ancak sitenin Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da sunucuları bulunmamaktadır.

URL şifreleme, çerezleri engelleme ve reklamların önüne geçmek için betikleri kaldırma gibi seçenekler Hidester ile her kullanıcıya sunulmakta. Üstelik bu site üzerinden herhangi bir kayıt işleminin yapılmasına gerek yok. Yani siteye herhangi bir kullanıcı bilgisi verilmemektedir. Bu bağlamda bu site kayıt tutmaması ile en çok tercih edilen Proxy siteleri arasında yer almaktadır.

Hide.me

Yalnızca 3 ülkede sunucusu bulunan Hide.me bir takım kişileştirme seçenekleri sunmakta. Porxy sitesi kullanılırken istenilirse çerezleri, betikleri ya da objeleri devre dışı bırakmak mümkün.

Özellikle sürekli gizliliğini korumak isteyenler için bu seçenekler ve URL gizleme seçeneği başarılı sonuçların elde edilmesine imkan tanımaktadır.  Özellikle engellenen içeriklere sorunsuz bir erişim sağlamaya imkan tanıyan Hide.me birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Bununla birlikte sunucularında hiçbir online etkinliğin kaydını tutmaması da kullanıcıların ilgisini çekmekte.

HMA

Proxy siteleri ele alındığında HMA en çok tercih edilenler arasında bulunmakta. 5 farklı konumdaki sunucuları ile birçok farklı imkan sağlamakta. Bu sitenin hızlı bağlama özelliği bulunulan konuma göre en hızlı bağlantının sağlanmasına imkan tanımakta.

İşte Kullanabileceğiniz En İyi Proxy Siteleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu