İşte iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X İle Çekilen Fotoğraflar

Abone Ol 

Apple’ın yeni nesil akıllı telefonlarını dün düzenlediği etkinlikte tanıttı. Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X ile üç farklı model tanıttı.

Dün tanıtılan iPhone modellerinin tüm detayları teknodiot.com üzerinden sizlere aktarmıştık. Hemen aşağıdan bu detaylara ulaşabilirsiniz. Apple dün gövde gösterisi yaptı desek yalan olmaz.

Şimdi de bu akıllı telefonlar yani iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X ile çekilen fotoğraflar dün etkinlikte yayınlanmıştı. Peki bu çekilen fotoğraflara birde yakından bakalım. Lafı fazla uzatmadan sizleri iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X ile çekilen fotoğraflar ile baş başa bırakıyoruz.

Göz atın:   Vatan Bilgisayar'dan 27 Bin Kişinin Kullanıcı Verileri Çalındı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu