Tiktok Takipçi Satın Al

İşte Dünyanın En Zengin YouTuber’ları

Dünyanın en popüler video izleme platformu YouTube’da gelir elde etmek mümkün. Ülkemizde de birçok içerik üreticisi gelirini YouTube üzerinden kazanmakta. Avrupa’da bulunan bazı YouTuber’lar ürettikleri içerikler sayesinde milyon dolarlar kazanıyorlar. İşte Dünyanın En Zengin YouTuber’ları;

YouTube’da en çok kazananların başında  Mark Fischbach yer alıyor. 26 yaşındaki Mark, Markiplier isimli kanalında, 20.5 milyon aboneye sahip. Bu büyük kanalın yıllık kazancı ise 12.5 milyon dolar açıklandı. Ülkemizdeki gençlerinde yakından tanıdığı Logan Paul’da parayı kazanlardan, YouTube’un en çok kazananları listesinde yer alan isimlerden biri. 23 yaşındaki ünlü isim, 17.5 milyon aboneye sahip. Artık siz düşünün ne kadar kazanıyor. Logan Paul yıllık ortalama 10.5-11 milyon dolar kazandığı açıklanmıştı.

[ilgiliicerik icerik_id=”17428″]

Dude Perfect isimli YouTube kanalına içerik üreten, Coby ve Cory Cotton, en zengin YouTuber’lar arasında yer alıyor. 30.7 milyon aboneleri bulunmakta. Yıllık geliri ise 14 milyon dolar seviyesinde. Oyuncuların yakından takip ettiği bir başka YouTube kanalı ise Vanoss Gaming (Vanoss) kanalının sahini olan 25 yaşındaki Evan Fang isimli arkadaşımızın 23 milyon abonesi mevcut. Yıllık ortalama 15.5 milyon dolar kazandığı açıklandı.

İşte Dünyanın En Zengin YouTuber’ları

[ilgiliicerik icerik_id=”17967″]

Minecraft oynayan gençlerin yakından takip ettiği bir başka kanal ise TheDiamondMinecraft isimli kanal, 26 yaşındaki Daniel Middleton isimli YouTuber’u dünyanın en çok kazanan YouTuber’ı yaptı. 19 milyon aboneye sahip olan bu kanal, yılda 16.5 milyon dolar kazanıyor. YouTube dünyasın aldı başını gidiyor. Ülkemizde de son 3 yıldır YouTuber’lık gündemden düşmeyen konulardan bir tanesi olmayı başardı. 2015 yılından bu yanan çok ciddi oranda reklam gelirleri elde ediyor. 2015 yılında 2.24 milyar dolar reklam gelirini elde eden YouTube’un 2018’deki geliri 3.96 milyar dolar olarak ön görülüyor. Üstelik bu rakamlar sadece ABD’deki reklam gelirlerini yansıtıyor.  YouTube zengin yapmaya devam ediyor dostlar 🙂

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu