İşte 64 Megapiksel Kameralı İlk Telefon!

Realme XT’ nin dört kamerasından biri yeni sensörü kullanacak.

Realme’ nin yaklaşan Realme XT telefonu, 64 megapiksel kamerayla ortaya çıkan ilk telefon. Weibo’ da paylaşılan bir yayında, şirketin CMO’ su Xu Qi Chase, yaklaşmakta olan telefonun tasarımını paylaştı ve dört arka kamerasından birinin, neredeyse kesinlikle Samsung’ un yeni 1 / 1.7’sinden yeni yüksek çözünürlüklü sensörünü kullanacağını açıkladı. Telefon aynı zamanda ultra geniş açılı lens, makro lens ve Android Central tarafından yayınlanan cihazın fotoğraflarına daha yakından bakabileceğiniz bir derinlik sensörü içeriyor.

Realme, bir telefonda ilk 64 megapiksel kamerayı serbest bırakmak için Xiaomi’ ye karşı yarışıyor. Xiaomi’vnin 29 Ağustos’ta Redmi Note 8’vi açıklaması bekleniyor ve Android Central, Redmi Note 8 Pro’ nun aynı yüksek çözünürlüklü sensörü kullanması beklendiğini belirtti. Şu anda Xiaomi veya Realme’nin ahizelerinin piyasaya çıkma tarihi hakkında resmi bir kelime bulunmuyor, bu nedenle pazarın ilk hangisi olacağı belli değil.

İşte 64 Megapiksel Kameralı İlk Telefon!

Realme XT ile çekilmiş fotoğrafların neye benzediğini görmek istiyorsanız, şirketin bu ayın başlarında yayınladığı örnek resimlere bir göz atın. Sensör, varsayılan olarak 16 megapiksel görüntü üretmek üzere tasarlanmasına rağmen (bir seferde dört piksel grubundan gelen bilgileri birleştirerek), görüntülerin şaşırtıcı miktarda ayrıntı içermesini sağlıyor.

Her iki telefon şirketi de 64 megapiksel kameralı cep telefonları piyasaya sürmeye çalışırken, Xiaomi Samsung’ un yeni 108 megapiksel sensörünü yeni bir yaklaşmakta olan mobil cihazına entegre etmenin zor olduğunu söyledi.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!