Tiktok Takipçi Satın Al

İstanbul’da Kamu İhale Hukuku Eğitimi Programları!

Kamu İhale Hukuku alanında çalışmaya başlayacak kişilere özel Kamu İhale Hukuku Eğitimi Programları.

Türkiye’de her yıl binlerce kamu kurumu ihalelere çıkmakta ve yine binlerce şirket de bu ihalelere iştirak etmektedir. İhale sayısında neredeyse her yıl artış yaşanmaktadır. Bu ihaleler, şirketler için olmazsa olmaz niteliktedir ve neredeyse sattıkları malların, sundukları hizmetin ve gerçekleştirdiklerin yapım işlerinin en büyük alıcısı, tedarikçisi kamu durumundadır. Dolayısıyla şirketler bu ihalelerin uhdelerinde kalabilmesi için yoğun hazırlık gerçekleştirmektedir.


Şirketler kimi zaman çok yoğun çaba harcasa dahi, basit hatalar nedeniyle ihale dışı kalabilmekte ve uzun zamandır beklediği bir ihaledeki menfaatleri ortadan kalkabilmektedir. Gerek ihale dosyasının hazırlanması aşamasında gerekse de tekliflerin değerlendirilmesi aşamasında, şirket menfaatlerinin tam olarak korunabilmesi için donanımlı personellerin istihdamı şirketler açısından zorunluluk teşkil etmektedir. Bu nedenledir ki bilinçli ve kurumsal şirketler, bu alanda eğitim görmüş kişileri işe alma eğilimindedirler. Ayrıca, yine ihale departmanlarında çalışan kişilerin her yıl bu eğitimlerden geçmesini de zorunlu tutmaktadırlar. Kimi zaman çok iyi ihale bilgisine sahip bir kişi dahi, bilgisini güncellemediği için ciddi sonuçlara neden olabilecek bir hatayı gerçekleştirebilmektedir.

Açıklamaya çalışılan nedenlerle Kamu İhale Hukuku Eğitimi önemini gün geçtikçe artırmaktadır. Eğitim alan kişi sayısında da çok ciddi bir artış yaşanmaktadır. Özellikle İstanbul’da uzun yıllardır şirketlerin bu yöndeki taleplerini karşılayan ve farklı yoğunlukta eğitim programları hazırlayarak sunan Hakkakul Avukatlık Bürosu 2018 yılında da bu eğitim çalışmalarına devam etmektedir. Kamu ve özel sektör mensubu tüm gerçek ve tüzel kişilere yönelik hazırlanan bu eğitimlerle ilgili ayrıntılara ise büronun web sitesinden ulaşabilir online kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu