Tiktok Takipçi Satın Al

İstanbul Wildcats LoL 2020 Akademi Ligi Yaz Mevsimi Şampiyonu Oldu!

League of Legends Akademi Ligi şampiyonu üst üste üçüncü kez İstanbul Wildcats!

League of Legends‘ta Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde eleme turlarına yaklaşılırken bir diğer tarafta geçtiğimiz iki gün yarı finalleri oynanan Akademi Ligi’nde bugün final günüydü.


Yarı finallerde İstanbul Wildcats ile Aurora karşı karşıya gelmişti, 5 maç üzerinden oynanan seriyi İstanbul Wildcats 3-1 kazanmayı bilmişti. Bir diğer yarı final karşılaşması Royal Bandits ile Dark Passage arasında yaşandı. Bu seriyi Dark Passage 3-1’lik skorla kazanmıştı.

İstanbul Wildcats Final Serisini 3-1 Kazandı!

İstanbul Wildcats LoL 2020 Akademi Ligi Yaz Mevsimi Şampiyonu Oldu!

Bugün oynanan final serisi maçları saat 14.00’da League of Legends Türkiye, Youtube ve Twitch kanallarında başladı. Oynanan maçların kadrolarına ve seçilen şampiyonlara bir bakalım.

İlgili Makaleler
1. Maç İstanbul Wildcats Dark Passage
Üst Gnar Renekton
Orman Sett Volibear
Orta Ekko Azir
Alt Caitlyn Ashe
Destek Lux Karma

İlk maç tam 21 dakika 42 saniye sürdü. İlk maçta saldırı gücü taşıyıcısı oyuncuları arasında bariz fark oluştu. İstanbul Wildcats SGT oyuncusu Kaori Caitlyn’le 224 minyon ve 5/0/4 KDA ile takımını taşıdı. Maçın toplam skorlarıysa 11-0 İstanbul Wildcats üstünlüğüyle bitti.

2. Maç İstanbul Wildcats Dark Passage
Üst Wukong Renekton
Orman Volibear Sett
Orta Syndra Orianna
Alt Jhin Ashe
Destek Pyke Karma

Ben bu maçta yenilmesine rağmen kadrosunda şampiyon değişikliğine gitmemiş bir Dark Passage görüyorum. Bu maç toplam skora bakacak olursak 31-12 İstanbul Wildcats üstünlüğüyle bitiyor. Net orman üstünlüğü olan bir İstanbul Wildcats vardı bunun takıma yansımasıyla da bu skor ortaya çıktı.

3. Maç İstanbul Wildcats Dark Passage
Üst Renekton Wukong
Orman Trundle Kindred
Orta Sylas Galio
Alt Ezreal Vayne
Destek Tahm Kench Nautilus

Bu maçta Galio ve Kindred farkı ortaya çıktı. Yapılan ufak oyunlarla Dark Passage 17-4’lük skorla 3. maçı kazandı. Bu maçtan sonra acaba bir “come back” olur mu diye düşünmedik dersem yalan olur. Bakın güzel, güzel seçimler alınca kazanabiliyormuşsunuz.

4. Maç İstanbul Wildcats Dark Passage
Üst Mordekaiser Wukong
Orman Graves Kha’Zix
Orta Azir Galio
Alt Ezreal Kai’Sa
Destek Karma Thresh

Son maçta Galio’dan tekrar faydalanmak isteyen Dark Passage, Graves ile 9/0/5 performans gösteren IW Ferret’a dur diyemedi ve toplam 21-4 skorla İstanbul Wildcats League of Legends 2020 Akademi Ligi Yaz Mevsimi Şampiyonu oldu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu