Tiktok Takipçi Satın Al

Iron Man VR, Mayıs Ayına Ertelendi

PlayStation VR oyunu daha önce Şubat ayında yapılmıştı. Yeni gelecek olan Iron Man VR Mayıs ayına ertelendi.

Oyuncuların Tony Stark‘ın Iron Man takımına girmesine izin verecek PlayStation VR oyununun gelişimi için daha fazla zamana ihtiyacı var.


Geliştirici Camouflaj, yaptığı açıklamada Marvel‘ın Iron Man VR daha önce PlayStation VR için 28 Şubat tarihinde çıkacakken şimdi 15 Mayıs tarihine ertelendi. Camouflaj, Twitter’daki gecikmeyi açıkladı ve Marvel’in Iron Man VR’sini oyuncuların “vizyonumuzu yerine getirmek ve yüksek beklentileri karşılamak” için iki buçuk ay geciktirdiğini açıkladı.

Iron Man VR oyunu ertelendi

Marvel‘in Iron Man VR’ı, Amerikan stüdyosu Camouflaj tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan yaklaşan bir shooter video oyunudur. Marvel Comics süper kahramanı Iron Man’e dayanan oyun Sony’nin PlayStation VR kulaklığına özel.

PlayStation 4 oyunu 2019’un başlarında duyuruldu ve başlangıçta o yılın ilerleyen saatlerinde yayınlandı. Oyuncuların Iron Man olarak birinci kişide uçmalarını ve savaşmalarını sağlayan “VR’daki nihai Iron Man” sözü verdi.

Iron Man VR, Mayıs Ayına Ertelendi

Ne zaman biz geçen Nisan PlayStation VR oyun oynadı , biz Camouflaj, PlayStation Move kontrolörü ile duyarlı, sezgisel kontroller sayesinde Tony Stark’ın süper güç takım özgürce uçan hissini yakalanan olduğunu gördü.

Marvel’in Iron Man VR’ı bu hafta önemli bir oyun gecikmesi trendini sürdürüyor. Salı günü, yayıncı Square Enix , Marvel’in Avengers’ı yaklaşık dört ay 4 Eylül’e erteledi . Şirket ayrıca Final Fantasy 7 Remake’i de erteledi ve PS4 oyununu yaklaşık bir ay sürdü . Daha sonra Perşembe günü, CD Projekt Red merakla beklenen Cyberpunk 2077’yi geciktirerek oyunu Nisan ayından Eylül ayına kadar beş ay geriye itti.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu