Tiktok Takipçi Satın Al

iRobot İle Yazın Ev Tozlarını Dert Etmeyin

Yazın ev tozları ile mücadele döneminde en yakın yardımcınız olmaya aday iRobot, ev temizliğinde sizleri yalnız bırakmıyor.  Dünyada 40 milyondan fazla kullanıcının hayatını kolaylaştıran Amerikan robot süpürge markası iRobot, ev tozuna karşı hassasiyeti olanlara Clean Base Otomatik Kir Boşaltma İstasyonuna sahip robot süpürgeleri öneriyor. Üstelik tozla temasınızı sıfıra indiren bu modeller, iRobot web sitesinde indirimli olarak sunuluyor.

Tozla Temas Etmeden Temizlik Mümkün

Yazın evler daha çok toz aldığı için alerji, astım gibi rahatsızlıkları olan kullanıcılar daha çok sorun yaşıyor. Bu nedenle iRobot, alerjik hassasiyeti olanlara Clean Base Otomatik Kir Boşaltma İstasyonuna sahip robot süpürge modellerini öneriyor. Roomba i5+, i7+, j7+ ve s9+ Akıllı Robot Süpürge modelleri, evi temizledikten sonra kendi toz haznelerini de temizliyorlar.


Toz haznesinde biriken tozlar, robot süpürme işini bitirip Şarj ve Otomatik Kir Boşaltma İstasyonuna döndüğünde, polen ve küfün %99’unu yakalamak için alerjen engelleme malzemesi kullanan kilitli toz torbalarına (AllergenLock™) otomatik olarak aktarılıyor. Bu toz torbası 30 toz haznesi kapasitesine sahip olduğundan, ortalama 60 gün boyunca tozdan uzak kalınabiliyor ve kullanıcılar kiri tozu düşünmeden temiz bir evin tadını çıkarabiliyor.

iRobot İle Yazın Ev Tozlarını Dert Etmeyin

Kusursuz Ev Temizliğinin Uzmanları

Tüm Roomba robot süpürge modelleri birbirine zıt yönde hareket eden çift kauçuk fırça sistemi ile üstün temizlik performansı sunuyor. Roomba i5+ robot süpürge iRobot Home uygulaması ile oda bazlı temizlik yaparken, Roomba i7+, j7+ ve s9+ modelleri temizlik alanı ve yasaklı alan seçimine olanak sağlıyor. Roomba j7+ temizlik sırasında karşılaştığı kablo, çorap, terlik ve evcil hayvan dışkısı gibi 80’den fazla engeli algılayıp onlardan kaçınıyor. Roomba s9+ Akıllı Robot Süpürge ise, köşelerde etkili D formu, %30 daha büyük çift kauçuk fırçası, ayrıca Roomba i ve j serilerine kıyasla 4 kat yüksek çekim gücü ile istediğiniz alanda en üstün temizliği sunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu