bayigram.com

iQOO Neo 3 Özellikleri Ortaya Çıktı

iQOO kısa bir süre önce iQOO 3 akıllı telefonu tanıttı. Snapdragon 865 destekli telefon, Vivo alt markasının ilk 5G telefonu.

Akıllı telefonun tutuşlarından biri, oyun özelliklerine rağmen, 60Hz yenileme hızı ekranıyla geldi. Yeni sızıntılar, iQOO’nun iQOO Neo 3 akıllı telefonunu tanıtmak için hızlandığını ortaya koydu. Telefonun önemli detayları ortaya çıktı.


Sızıntı tarafından, V1981A model numarasına sahip bir Vivo telefondan alınan iki ekran görüntüsünü paylaşıldı. iQOO Neo 3 telefonu tanıtılması bekleniyor. Cihazın bazı teknik özelliklerini ortaya çıktı.

iQOO 3 Neo detaylanıyor

Görüldüğü gibi iQOO 3 Neo‘nun IPS LCD paneli, kullanıcıların 60Hz, 90Hz ve 120Hz yenileme hızları arasında geçiş yapmasını sağlayacaktır. Şirket, geleneksel 60Hz hızından daha yüksek yenileme hızlarını destekleyen ilk iQOO telefonu olacak. Ekranın sağ üst köşesinde bir delik var gibi görünüyor.

iQOO Neo 3 Özellikleri Ortaya Çıktı

iQOO 3 Neo V1981A akıllı telefon, FunTouch OS 10 UI ile birlikte Android 10 işletim sisteminde çalışıyor. Telefonda 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı var. iQOO Neo 3’ün birden fazla RAM ve depolama sürümünde mevcut olma olasılığı vardır.

iQOO 3 Neo, şirketin ikinci Snapdragon 865 mobil platformu olacak. Bu yazı itibariyle, cihazın varlığına dair resmi bir onay yoktur. Ayrıca, telefonun fiyatlandırma hakkında hiçbir kelime yoktur.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu