İptaller Devam Ediyor: Görevimiz Tehlike 7 ve 8 Filmlerinin Vizyon Tarihleri Ertelendi

Görevimiz Tehlike filminin çekimleri en son İtalya’da devam ediyordu. Koronavirüsten dolayı çekimlere ara verilmişti.

Görevimiz Tehlike serisinin yeni filmleri iptal edildi. Koronavirüs ile birlikte doğan sorunlar bazı film ve dizilerin çekimlerini durdurdu. Sinema sektörü zorlu süreç yaşadığı bildirilmişti.

Görevimiz Tehlike 7 filminin, İtalya’nın Venedik şehrindeki ilk etap çekimleri durdurulmuştu. Yapımcı şirket Paramount, Görevimiz Tehlike 7. ve 8. filmini vizyon tarihlerinin değiştiğini duyurdu.

Yapılan duyuru ile birlikte Paramount, serinin sonraki iki bölümü olan “Görevimiz Tehlike 7” ve “Görevimiz Tehlike 8”in vizyon tarihlerini erteledi.

Görevimiz Tehlike 7 ve Görevimiz Tehlike 8 filminin yeni vizyon tarihleri

İptaller Devam Ediyor: Görevimiz Tehlike 7 ve 8 Filmlerinin Vizyon Tarihleri Ertelendi

Başlangıçta 23 Temmuz 2021’de sinemalarda gösterilecek olan yedinci film, dört ay sonra 19 Kasım 2021’de vizyonda olacak. Sekizinci film, 5 Ağustos 2022 için ayarlandı ve bunun yerine 4 Kasım’da beyaz perdede olacak.

Çekimler süresiz olarak duraklatıldığında, öngörülen takvime bakıldığında filmin zamanında tamamlanabilmesi zaten mümkün değildi. Dolayısıyla erteleme kararı kaçınılmazdı. Paramount yaptığı açıklamada, “Oyuncularımızın, ekibimizin güvenliği nedeniyle üç haftalık prodüksiyon planını değiştiriyoruz. Bu süreçte ekibimizin kaygılarına kulak vermek istiyoruz ve prodüksiyon başlayana kadar evlerine dönmelerine izin veriyoruz.” açıklamasını yapmıştı.

Elbette iptal edilen tek film bu değil. Son olarak iptaller kervanına James Bond serisinin 25. filmi “No Time to Die”ın Çin’de gerçekleşmesi planlanan galası ve basın turu da salgın nedeniyle iptal edilmişti.

İLGİLİ İÇERİK:  Dizi ve Film İzlemenin Yeni Adresi
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu