Tiktok Takipçi Satın Al

Rapor: iPhone SE 4, iPhone 14 Benzeri Tasarıma Sahip Olacak

iPhone SE 4, dedikodulara göre herkesin beklediği telefon olabilir.

iPhone SE 4, dedikodulara göre herkesin beklediği telefon olabilir. Apple’ın popüler telefonu için büyük bir güncelleme planlandığı söyleniyor. MacRumors’un bir raporuna göre, iPhone SE 4’ün muhtemel tasarımı, iPhone 14’e benzer olacak.

Bu, daha güncel bir görünüm ve daha büyük bir ekran boyutu demek. Büyük olasılıkla düz kenarlı bir iPhone SE 4 göreceğiz ve boyutu iPhone 14’ün baz modeline çok yakın olacak. Fakat tek fark, iPhone SE 4’te bir Touch ID düğmesinin bulunması olacak. Apple’ın gelecek nesil iPhone SE için tamamen ekran tasarımına geçmek yerine bunu muhafaza etmek istediği görülüyor. Ancak, iPhone SE 4 için iki daha fazla yükseltme bekliyoruz: USB-C portu ve Action Button. Her ikisi de iPhone 15 Pro modellerinde tanıtıldı. Action Button farklı görevler için özelleştirilebilir ve gelecekteki tüm yeni iPhone modellerinde görmeyi bekliyoruz.

iPhone SE 4 Tasarım Detayları Ortaya Çıktı


Rapor: iPhone SE 4, iPhone 14 Benzeri Tasarıma Sahip Olacak

iPhone SE 4’ün ayrıca iPhone 14’ten yaklaşık altı gram daha hafif olacağı söyleniyor. iPhone SE 4’ün ağırlığı 172 gramken SE modelinin ise 165 gram olacağı tahmin ediliyor. Ağırlık değişiminin nedeni, iPhone SE 4’te çift kamera kurulumu yerine tek bir arka kamera olmasıdır.

iPhone SE 4’ün tek arka kamerası söylentiye göre 48MP bir sensör olacak. Bu muhtemelen iPhone 14 Pro serisinde bulunan 48MP kamera olabilir. Benzer bir tasarımın yanı sıra, iPhone SE 4’ün iPhone 14 için olduğu gibi siyah bir renkle gelmesi bekleniyor. Muhtemelen iPhone SE 4 için daha fazla renk seçeneği göreceğiz.

iPhone SE 4 hakkında şu anda bildiğimizler bunlar. Bu dedikoduların doğruluğu kesin değil, bu yüzden resmi duyuruyu beklemek zorundayız. iPhone SE 4’ün beklenen tüm özelliklere sahip olması durumunda, bu telefon büyük ilgi görebilir. Daha önceki iPhone SE modelleri, uygun fiyatı ve güçlü performansıyla tüketiciler arasında popülerlik kazanmıştı. iPhone SE 4 modelinin güncellenmiş tasarımı ve yeni özellikleriyle bu başarıyı sürdürmesi mümkün olabilir.

Apple’ın iPhone SE 4 hakkında resmi bir duyuru yapacağı tarih henüz belli değil. Ancak genellikle Apple’ın yeni iPhone modellerini Eylül ayında duyurduğunu göz önünde bulundurursak, iPhone SE 4’ün de bu tarihte duyurulması muhtemel görünüyor. iPhone SE 4’ün fiyatı hakkında da henüz net bir bilgi bulunmuyor. Ancak önceki iPhone SE modelleri, diğer iPhone modellerine kıyasla daha uygun fiyatlı olduğu için, iPhone SE 4’ün de rekabetçi bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu