Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone SE 3 ve iPad Air 5 Seri Üretime Geçmiş Olabilir

Apple geleneksel olarak bir takvim yılında Mart veya Nisan’da düzenlenen Bahar Lansmanı Etkinliği, Haziran’da düzenlenen yıllık WWDC konferansı ve Eylül veya Ekim’deki Sonbahar Lansman Etkinliği olmak üzere üç önemli etkinlik düzenler.

Apple’ın Bahar Lansmanı Etkinlikleri, amiral gemisi Güz Etkinlikleri kadar dikkat çekmeyebilir, ancak normalde İlkbahar, Apple’ın kullanıcıları için Apple Airtags ve iPhone SE serisi gibi daha uygun fiyatlı tekliflerini başlattığı zamandır.


2022’de Apple’ın Nisan 2020’de piyasaya sürülen iPhone SE’nin (2. nesil) halefi olan iPhone SE’yi (3. nesil) ve iPad Air’in (4. nesil) halefi olan iPad Air’i (5. nesil) duyuracağı söyleniyor.) yıllık olarak beklenen Bahar Lansmanı Etkinliğinde Eylül 2020’de yayınlandı.

Yeni iPhone ve iPad Yolda

Asyalı teknoloji tedarik zinciri üreticileriyle bağlantıları olan bir Japon teknoloji platformu olan Macotakara , güvenilir Çin kaynaklarına göre iPhone SE 3 ve iPad Air 5’in tasarımlarının resmi olarak onaylandığını ve her iki cihazın da artık seri üretime geçtiğini belirten bir gönderi yayınladı. bölgede.

Macotakara ayrıca iPhone SE 3’ün yaklaşan birkaç detayını da gönderilerinde paylaştı. iPhone SE 3’ün selefi iPhone SE 2 ile aynı kompakt gövdeye sahip olduğu ve cam ve alüminyum kasanın da önceki modelden farklı olarak kalacağı söyleniyor.

iPhone SE 3 ve iPad Air 5 Seri Üretime Geçmiş Olabilir

Bir diğer şaşırtıcı haber ise Apple iPhone SE 3’ün MagSafe desteği içermeyecek olması. Bunun yerine cihaz, yalnızca iPhone 8’de tanıtılan geleneksel Qi Kablosuz Şarjı destekleyecek. MagSafe, iPhone kullanıcıları için daha hızlı ve daha güvenilir kablosuz şarj sağlamak için iPhone 12 serisinde tekrar tanıtıldı ve o zamandan beri duyurulan her iPhone bu özelliğe sahipti.

iPhone SE 3’ün ana yükseltmesi, kaputun altındaki performans olacak. iPhone SE 3’ün 5G bağlantı desteği ile geleceği ve iPhone 13 serisinde bulunanla aynı olan Apple A15 Bionic çip ile donatılacağı söyleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu