Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone 15 Pro Dayanıklılık Testinden Geçemedi

Son zamanlarda, internet üzerinde Honor Magic 6 Pro, Xiaomi 14 Pro ve iPhone 15 Pro’nun dayanıklılığını test eden bir video yayınlandı. Cihazlar, koruyucu camlarının dayanıklılığını test etmek için sert bir zemine düşürüldü: sırasıyla Honor G-Rhino, Xiaomi Dragon Crystal ve Apple Ceramic Shield.

iPhone 15 Pro’nun arka paneli 1 metre yükseklikten asfalta düştüğünde kırıldı ve ekran 1,5 metre yükseklikten düştüğünde kırıldı. Xiaomi 14 Pro ise 2 metre yükseklikten düştüğünde kırıldı. Honor Magic 6 Pro’da ise sadece arka kamera koruyucu camı kırıldı.


Testin yazarlarına göre, Honor Magic 6 Pro bu testi geçen ilk akıllı telefon oldu. Testçiler ayrıca, iPhone 14 Pro’nun titanyum alaşımından yapılmış çerçevesinin gerçekten çok sağlam olduğunu ancak düşmelerde ekranı koruyamadığını belirtti.

Bu test, kullanıcıların satın almadan önce cihazların dayanıklılığını dikkate almalarına yardımcı olabilir. Her üç cihazın da farklı avantajları ve dezavantajları olduğu görülmektedir. Sonuç olarak, tüketicilerin kendi ihtiyaçlarına ve tercihlerine en uygun olanını seçmeleri önemlidir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu