Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone 12 Pro Max, 6GB RAM ile Gelebilir

iPhone 12 modelinin en üst modeli olan iPhone 12 Pro Max’in 6GB RAM’e sahip olacağı bildiriliyor.

iPhone 12 Pro Max özellikleri nasıl olacak? iPhone 12 Pro Max modelinin teknik özelliklerinin detayları sızmaya başladı. Apple, iPhone 12 serisi kapsamında bir değil dört yeni iPhone’u piyasaya sürecek.  iPhone 12 Pro Max, 6GB RAM ve 128GB depolama alanıyla gelebilir.


Pro Max modelinin özellikleri hakkında detaylar çıkmaya devam ediyor. Bunun yanında Apple, Eylül etkinliğinde yeni iPhone tanıtmadı. iPhone 12 serisinin Ekim ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

iPhone 12 Pro Max Detaylanıyor

Apple, pek çok ürünün lansmanına tanık olan ancak tüm gözler iPhone 12 serisine çevrilmiş olan mega etkinliklerinden birine neredeyse 15 Eylül’de ev sahipliği yaptı.

Cupertino devi Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8.nesil ve iPad Air 4’ü piyasaya sürdü, ancak yeni iPhone’ları göremedik. Raporlar, Apple’ın iPhone lansmanını Ekim ayında gerçekleşecek bir mega etkinlik için kaydettiğini iddia ediyor. Şimdi son spekülasyonlara göre, iPhone’lardan birinin 6GB RAM içerdiği söyleniyor.

Apple’ın iPhone 12 serisi altında bir değil dört yeni iPhone piyasaya sürmeye hazır olduğu bir sır değil. En üst sıradaki iPhone 12 modeli iPhone 12 Pro Max’in yazılım kıyaslama aracı Antutu’da ortaya çıktığı ve performans ve depolama konfigürasyonu ile ilgili önemli özelliklerin listelerde ortaya çıktığı bildiriliyor.

iPhone 12 Pro Max, 6GB RAM ile Gelebilir

Antutu’da Ortaya Çıktı

Antutu’ya göre iPhone 12 Pro Max, 6GB RAM ve 128GB depolama alanı ile gelebilir. GizmoChina tarafından bildirildiği üzere, önceki tüm modeller 4GB RAM ile geleceği için bu 6GB RAM ile gelen ilk iPhone olabilir. İPhone 12 Pro da aynı RAM ve depolama seçeneğiyle gelebilir. Bununla birlikte, RAM, iPhone 12’nin daha düşük versiyonlarında biraz daha az olabilir.

Daha önce, bir Apple analisti Ming-Chi Kuo, yaklaşan iPhone’ların daha önce speküle edildiği gibi 120Hz ekranla gelmeyebileceğini söylemişti. Şirketin iPhone 12’ye 120Hz paneller eklerse Apple’ın telefonda bir darbe alacağına inandığı pil ömrü nedeniyle bunun olabileceğini söyledi. Ancak Kuo, 2021’de piyasaya sürülen iPhone’ların 120Hz ekranlarla gelebileceğini söyledi.

Eylül ayındaki Time Flies etkinliği, yaklaşan iPhone 12 serisinde kurulacak işlemci hakkında büyük bir açıklama yaptı. Apple, piyasadaki en hızlı işlemci olan A14 bionic yonga setine sahip iPad Air’i duyurdu ve iPhone 12’nin de aynı yonga setine sahip olması bekleniyor.

Bu, iPhone 11 serisine kıyasla iPhone 12’nin daha iyi ve daha hızlı performans göstereceği ancak bunu yaparken çekirdek başına daha az enerji tüketeceği anlamına gelir, bu da açıkça daha uzun pil ömrü anlamına gelir. Kullanıcılar, iPhone 12’de ağır oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilecek ve karmaşık fotoğraf ve video düzenleme uygulamalarını kullanabilecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu