iPhone 12 Pro Canlı Sızmış Olabilir! - TeknoDiot.com
Trend

iPhone 12 Pro Canlı Sızmış Olabilir! (Video)

Bir videoda iPhone 12 Pro canlı görüntülenmiş olabilir.

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Çok beklenen yeni iPhone serisi hakkında yeni bir sızıntı var,gelin bakalım.

Yeni iPhone’lar yakında  tanıtılacakken aşağıdaki videoda  paketinden yeni çıkmış yeni iPhone 12 kullanıldığı iddia ediliyor.

İlk göze çarpan detay düz kenarlar. Söyleyentiye göre 2020 nesil Apple telefonlarının kenarları iPhone 5 serisi ve iPad Pro gibi olacak.

Arkadaki kamera düzeni, iPhone 11 Pro ile aynı şekilde. Bazı sızıntılar serinin  Pro ve Pro Max modellerinin dörtlü kamera kurulumuyla geleceğini iddia ederken diğer söylentiler ise Pro modellerin yalnızca üç kameraya sahip olacağını söylüyordu. Videodaki cihaz ikinci sızıntıya göre muhtemelen  iPhone 12 Pro(veya Pro Max).

Cihazın arkasında FCC etiketi olmadığına dikkat edin. Bu, üretim öncesi ve test birimleri için tipik bir durum. Bu aynı zamanda bunun yalnızca kullanıma hazır bir iPhone 11 Pro olmadığını gösteriyor. Bu video ne kadar doğru bilmiyoruz ama 2020 nesil iPhone’lar tanıtıldığında doğruluğunu göreceğiz.

Logitech G Çekiliş

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Berkay Kınacı

OnePlus hayranı olan hevesli yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu