Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone 12 Kutusunda Şarj Aleti ve EarPod Olmayacak

Apple’ın yeni amiral gemisi olacak olan iPhone 12 kutusunda ne şarj aleti ne de klasikleşmiş EarPod kulaklık olacak.

Apple’ın bu yıl içinde dört yeni iPhone 12 modeli piyasaya sürmesi bekleniyor ve vaktinden önce İngiliz bankası Barclays’teki analistlerin birden fazla Apple tedarikçisiyle yapılan görüşmelere dayanarak cihazlar için beklentilerini belirlediler.


MacRumors tarafından elde edilen bir araştırma notunda Barclays analistleri, iPhone 12 modellerinin, geçen ay Ming-Chi Kuo tarafından paylaşılan bir tahmin doğrultusunda, EarPods ile kutuda gelmeyeceğini söyledi.

Gariptir ki, analistler ayrıca yeni modellerinin herhangi bir tür güç adaptörüyle birlikte gelmeyebileceğini ve kutuda sadece bir USB-C’yi Lightning kablosuna bıraktığını duydular.

Her yıl sattığı yüz milyonlarca iPhone’a sahip bir güç adaptörü içermeyen Apple için kesinlikle çevresel faydalar olsa da, böyle bir hareket yedek bir USB-C şarj cihazı olmayan müşteriler için açıkça rahatsız edici olacaktır.

Apple’ın temel 5W güç adaptörü 19 dolar karşılığında ayrı olarak satın alınabilirken, iPhone 11 Pro modelleriyle gelen 18W güç adaptörü 29 dolar için satın alınabilir.

iPhone 12 kutu içeriği kullanıcıyı üzecek mi?

iPhone 12 Kutusunda Şarj Aleti ve EarPod Olmayacak

Bu haftanın başlarında, anonim Twitter kullanıcısı Bay White, Barclays analistlerinin duydukları ile açıkça çelişen iPhone 12 modellerine ekleneceğini önerdiği 20W güç adaptörünün fotoğraflarını paylaşmıştı.

Barclays, yeni iPhone  modellerinin seri üretiminin normal bir yıla kıyasla programın dört ila altı hafta gerisinde olduğunu tahmin ediyor. Analistler, Apple’ın yeni diziyi Eylül ayında hala açıklayacağına inanıyor, ancak son yıllarda iPhone X ve iPhone XR’de olduğu gibi en azından bazı modeller Ekim veya Kasım’a kadar sipariş edilemeyebilir.

Analistler, iki üst düzey Pro modelinin, önce iPad Pro’da tanıtılan LiDAR Tarayıcı ile üçlü lensli bir kamera sistemine sahip olmasını bekliyorlar.

Bu, yeni artırılmış gerçeklik deneyimlerinin yolunu açacaktır.Barclays ayrıca, bu yılın sonunda potansiyel bir iPad Pro yenilemesini duyduğunu, ancak şu anda daha fazla ayrıntısının olmadığını söyledi. Son olarak, analistler üçüncü nesil AirPod’ların 2021’in başlarında piyasaya sürülmesini bekliyorlar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu