Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone 12, 64MP Kamera Sensörüne Sahip Olacak

Yeni sızıntılara göre Apple, çekim kalitesini ve gece modunu iyileştirmek için iPhone 12’ye 64MP kamera sensörü eklemeyi planlıyor.

Şirket ayrıca tüm kamera lenslerine gece modu, makro lens, Smart HDR’deki geliştirmeler, daha büyük batarya ve daha fazlası için çalışıyor. Kaynak ayrıca, iOS 14‘ün sadece yeni bir özellik olmadan kararlılık güncellemesi olacağını söylüyor.


Bu sızıntılar, XDA yazarı Max Weinbach tarafından Twitter’daki PineLeaks’ten geliyor. Geçmişte Apple haberlerini, iOS 13’teki eski HUD’sinin kaldırılması da dahil olmak üzere doğru bir şekilde sızdırdı. 2020 için iPhone 12 Pro, ayrıca AirTags, 5G ve iOS 14 gibi yenilikler beraberinde gelecek.

Apple’ın yeni iPhone 12 serisini Eylül 2020’de tanıtılması bekleniyor. Cihazı çevreleyen çok fazla sızıntı görmedik, ancak yeni sızıntı cihazın tüm önemli yönlerini kapsıyor gibi görünüyor.

iPhone 12 detaylanıyor

iPhone 12, 64MP Kamera Sensörüne Sahip Olacak

Ortaya çıkan yeni sızıntı, yaklaşan iPhone ile ilgili bazı önemli ayrıntıları ortaya çıkarmak için Max Weinbach’tan geliyor. Weinbach’a göre Apple’ın üçlü kamera kurulumuna devam etmesi bekleniyor. Ancak şirket nihayet Pro modellerine Uçuş Süresi sensörü ekleyecek. Apple ayrıca iPhone’ları 64 MP kamera ile test ediyor ve iPhone 12’deki yakınlaştırma özelliklerini geliştirmek istiyor.

Ayrıca Apple, yaklaşan iPhone için Gece modu, geliştirilmiş HDR ve Makro modu üzerinde çalışıyor. Şirket ayrıca sensörlerindeki diyaframı artırabilir, ultra geniş açılı lens F / 1.6 sensörü ile gelecek gibi.

iPhone 12 Pro Max, kamera dışında 4.400 mAh pil, 120 Hz ekran ve 5G desteği ile gelecek . Şirket ayrıca siyah çerçeve, Apple logosu ve kırmızı camlı özel bir Apple iPhone 12 sürümü tanıtmak için Verizon ile birlikte çalışıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu