iPhone 11 Serisi Apple Teknik Özellikler Sayfasında Ortaya Çıktı - TeknoDiot.com

iPhone 11 Serisi Apple Teknik Özellikler Sayfasında Ortaya Çıktı

Abone Ol 

Apple‘ın yeni amiral gemisi olacak olan iPhone 11 serisi Apple’ın teknik özellikler sayfasında piyasaya sürülmeden günler önce sızdırıldı.

Şimdi iPhone 11’in piyasaya çıkış tarihleri ​​resmi olduğu için, 10 Eylül’de ABD’de piyasaya sürülmesi beklenen üçlünün resmi olmayan donanım sayfası ortaya çıktı.

Sızıntı, daha az bilinen bir forumda çıktı ve burada birkaç sürpriz paket mevcut. Üç iPhone 11 modeli geleceği böylece kesinleşmiş oldu. Sızdırılan sayfada iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelleri bizleri bekliyor olacak. 

iPhone XR’nin manevi ardılı olan iPhone 11’in geçen yıl olduğu gibi aynı cihaz olması bekleniyor. Tek büyük değişiklik çift arka kamera olacak. 4GB RAM ve A13 yonga seti gibi bazı dahili bileşenler olacaktır. Fiyatların geçen yılın aynı olması bekleniyor. Özellikle diğer dikkat çeken şey ise fiyatlarının da sızdırılmış olması.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

iPhone XS’in başarılı üst modeli iPhone 11 Pro, sızıntıya göre 6GB RAM ile birlikte geliyor. iPhone 11 Pro Max’a gelince, 6,5 inç 2688 × 1242 OLED ekran, bir A13 yongası ve 6 GB RAM bulunuyor. Bu sızıntının herhangi bir gerçeği varsa, o zaman her iki üst modelin kameraları aynı olacaktır. Şimdilik, muhtemel görünmelerine rağmen atlarımızı bu sızıntılara dayanarak atlayamayız.

iPhone 11 Serisi Apple Teknik Özellikler Sayfasında Ortaya Çıktı

Göz atın:   Xiaomi Mi A3 Tanıtıldı! Xiaomi Mi A3 Özellikleri ve Fiyatı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu