iPhone 11 Kılıfları Satışa Çıkmak İçin Hazır!

Gelecek ay, Apple’ın büyük olasılıkla 2019 iPhone’larını duyurmasını bekliyoruz.

SImilar’ın geçen yılki kadrosundan Apple’ın bu yıl üç yeni iPhone kullanması bekleniyor. Biri iPhone 11 diğeri  iPhone XR 2 olacak ve üçüncü model de görünüşe göre Apple “Plus” markasını daraltan iPhone 11 Pro olarak tanınacak.

iPhone 11 Kılıfları Satışa Çıkmak İçin Hazır!

Başlıca farklardan biri, Apple’ın en azından söylentilere dayanan kare kesitli üçlü kamera sistemi ile kamera sistemine bir yükseltme yapmasıdır. Bu söylentilerin ne kadar doğru olduğu görülüyor ancak kasa üreticisi Totallee bu konuda oldukça emin görünüyor öyle ki şirket zaten iPhone 11 Pro için iddia ettikleri şeyler için çalışmaya devam ediyorlar.

Dava üreticisine göre, üreticilerinin tasarımların gerçek anlaşma olduğunu “onayladığını” iddia ediyorlar. Aslında bu tasarımların gerçek olduğuna inanıyorlar ki, iPhone 11 Pro’ya uymuyorsa, paranızı geri alabilirsiniz notunu görebiliyorsunuz. iMore’a yapılan bir açıklamada, “2013’ten beri, Apple’ın duyurulmasından önce iPhone aksesuarlarını başarıyla tasarladık art arda 7. yıl boyunca, yeni nesil iPhone’lar için hazır tasarılarımız var. ” diyerek sözlerini tamamladılar.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!