Tiktok Takipçi Satın Al

iPad’de WhatsApp Nasıl Kullanılır?

WhatsApp, hemen hemen her platformdaki kullanıcılar için son derece popüler bir mesajlaşma istemcisidir, bu nedenle WhatsApp’ı iPad’de kullanmakla ilgileniyorsanız kesinlikle yalnız değilsiniz. Gelin iPad üzerinde WhatsApp kullanma adımlarına geçelim.

WhatsApp, iPad için henüz mevcut olmayan yerel bir istemci üzerinde aktif olarak çalışırken, yine de WhatsApp’ı iPad’de kolayca kullanabilirsiniz.


WhatsApp’ı iPad’de kurmak, WhatsApp numaranızı iPad’de çalışan web istemcisine bağlama meselesidir, bu karmaşık gelebilir ama aslında oldukça basittir. Bunun nasıl çalıştığını öğrenmek için okumaya devam edin ve hiçbir zaman iPad’de WhatsApp Messenger’ı kullanmayacaksınız.

iPad WhatsApp Yükleme

iPad’de WhatsApp’ı WhatsApp telefon numaranıza ve uygulamanıza şu şekilde bağlayabilirsiniz:

  • İlk önce, WhatsApp’ı kullanmak için ayarlanmış olan iPhone’u (veya Android’i) alın
  • WhatsApp “Ayarlar” sekmesine dokunun
  • “Bağlı Cihazlar” a gidin
  • ‘Çoklu Cihaz Beta’ seçeneğine dokunun, ardından betaya katılmak için dokunun (bu teknik olarak isteğe bağlıdır ancak daha iyi bir WhatsApp deneyimi sağlar)
  • Şimdi geri dönün ve WhatsApp iPhone uygulamasında “Cihazı Bağla”yı seçin
  • WhatsApp’ı kullanmak istediğiniz iPad’in yanında Safari’yi açın ve http://web.whatsapp.com adresine gidin.
  • iPad’de Safari’de WhatsApp’ı hemen yapılandırmak için iPhone WhatsApp uygulamasını kullanarak ekranda gösterilen QR kodunu tarayın

iPad'de WhatsApp Nasıl Kullanılır?

  • WhatsApp’ı iPad’de Safari üzerinden her zamanki gibi kullanın, tam mesajlaşma ve arama özellikleri mevcuttur
  • İsteğe bağlı olarak, WhatsApp web’i iPad’de Safari’de işaretleyin veya hızlı erişim için Ana Ekrana ekleyin

Artık WhatsApp’ı istediğiniz zaman iPad’inizden kullanabilirsiniz. Çok cihazlı beta ile devam ettiyseniz, daha da iyi bir deneyim yaşayacaksınız çünkü WhatsApp web istemcisi, WhatsApp ile iPhone’unuzun çevrimiçi veya kullanılabilir olup olmadığına bakılmaksızın eşitlenecektir.

Yani iPhone’u kapatabilir, güncellemeleri yükleyebilirsiniz. yeniden başlatma gerektiren iPhone’da veya pili kaybedebilir veya AirPlane modunda olabilir ve iPad’de işlevsel bir WhatsApp’a sahip olmaya devam edersiniz.

Aynı yaklaşım, modern bir web tarayıcısına sahip olduğu sürece, temel olarak yerel bir istemcisi olmayan her şeyde WhatsApp’ı kullanabilir.

Buna değer, QR kod tarama yaklaşımı, WhatsApp’ı Mac ve Windows’ta WhatsApp’ı kullanmak da dahil olmak üzere diğer cihazlarla nasıl kurduğunuzdur ve muhtemelen resmi Whatsapp iPad uygulamasında da durum böyle olacaktır. iPad üzerinde WhatsApp kullanma adımlarından sizlere bu içeriğimizde bahsettik.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu