Tiktok Takipçi Satın Al

iPad İçin Photoshop Yayınlandı!

Adobe, geçen yıl iPad için Photoshop’un daha sağlam bir sürümünü getireceğini açıkladı. İyi haber iPad için Photoshop uygulaması yayınlandı.

İyi haber şu ki, tabletiniz için daha güçlü bir fotoğraf ve resim düzenleme uygulaması fikrini seviyorsanız, Adobe’nin iPad için Photoshop’u resmi olarak yayınladığını öğrenmekten memnun olacaksınız.


Şimdi çok heyecanlanmadan önce, iPad için Photoshop uygulaması yayınlandı. Bunun nedeni, temel işlevlerin ve araçların çoğunun kullanılabilir olmasına rağmen, Adobe’nin daha önce tüm özelliklerin başlangıçta kullanılamayacağını ve zaman içinde ekleneceğini belirtmiş olmasıydı, bu yüzden dikkate alınması gereken bir şeydi.

iPad İçin Photoshop Yayınlandı!

Adobe’ye göre, “Bu başlangıç. Photoshop’un iPad’deki ilk sürümü, çoğu Photoshop kullanıcısı için yararlı olacağını bildiğimiz birleştirme, temel rötuşlama ve maskeleme, genel görevler ve iş akışlarına odaklanmıştır. Zaman içinde, müşterilerin Photoshop’u bir mobil cihazda nasıl kullandıklarını öğrendikçe daha fazla yetenek ve iş akışı ekleyeceğiz.”

Fiyatlandırma açısından, kullanıcıların uygulamayı kullanabilmeleri için Adobe servislerinden en az birine abone olmaları gerekir. Zaten bir Creative Cloud aboneliğiniz varsa, devam edip iPad’de Photoshop’u ücretsiz kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, Creative Cloud’un parasını ödeyemiyorsanız veya ödemek istemiyorsanız, 9.99 ABD Doları Fotoğraf planı daha ucuz bir seçenek olacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu