Tiktok Takipçi Satın Al

iOS 14 İlk Kez Ortaya Çıktı!

iOS 14 çalıştıran iPhone’lar, güvenilir bir sızıntıya göre şu anda iPad’ler tarafından kullanılan çoklu görev düzenini barındıracak.

Görünüşe göre iOS 14 Haziran’da piyasaya sürülmesi beklenen bir sonraki iPhone işletim sistemi hakkında ilk büyük sızıntı diyebiliriz.


Görüntüler ve elde edilen video, Ben Geskin ve paylaşılmaz 91mobiles arka plan uygulamaları, kullanıcıların ön plana getirmek istediğiniz seçmenizi sağlayan bir ızgara görüntülenen bir iPhone 11 Max göstermektedir.Geskin, iOS 14 çalıştıran bir iPhone 11 Pro Max modelinde çekilen bir video ile iddialarını destekliyor.

Söz konusu videonun sahte olmadığını ileri süren Geskin, bu görüntünün herhangi bir “jailbreak”li modele de ait olmadığını vurguluyor. Geskin’in iddialarına göre iOS 14, kesin olarak değiştirilmiş bir Çoklu Görev menüsüyle gelecek.

Sızıntı, bu yeni sistemin performansının iPhone 11 Pro Max testinde hızlı olduğunu gösteren kısa bir video içeriyor. Bu onaylanmamış raporun kaynağı olan Geskin, Apple ürünlerinin duyurulmasından çok önce doğru ayrıntıları sızdırması konusunda olumlu bir üne sahip.

https://youtu.be/aj7bPre9M9o

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu