iOS 13.2 Yayınlandı!

iOS 13.2 Güncellemesi Yeni Siri Gizlilik Seçenekleriyle Yayınlandı!

iOS 13 ilk piyasaya sürüldüğünde, mevcut olan çok sayıda hata nedeniyle pek çok kullanıcı bundan memnun değildi. Apple’a göre, şirket yeni yamaları olabildiğince çabuk telaşlandırmaya çalıştı ve önceki güncellemede henüz ele alınması gereken hatalar varsa, en son sürüme dikkat etmek isteyebilirsiniz.

iOS 13.2 Yayınlandı!

Apple, o zamandan beri sürüm numarasına göre, önceki sürümlere göre daha büyük bir güncelleme olan iOS 13 güncellemesinin en son güncellemesi olan iOS 13.2’yi duyurdu.

Peki bu güncellemeden ne bekleyebiliriz?


AMD

Yama notlarına göre, iOS 13.2, platforma bir dizi yeni emoji, Siri ile gizlilik konusunda yeni seçenekler ve bir dizi hata düzeltmesi getirecek.

Buna ek olarak, iOS 13.2 güncellemesi Deep Fusion’ı da tanıtacak. Bu, iPhone 11 serisine yönelik ve telefonun kamerasıyla çekilen fotoğrafların genel kalitesini artıracak bir özellik. Bu, iç mekanlarda çekilen fotoğrafların kalitesini artıracak doku, detay ve gürültü gibi şeyleri optimize etmeyi de içerir.

iPhone’unuzu iOS 13.2’ye henüz güncellemediyseniz, güncelleme yapılmaya devam edilmediyse, önceden devam etmeniz ve güncellemeniz için hazır olması gerekir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu