Tiktok Takipçi Satın Al

iOS 12.4 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS 12.4 güncellemesi yayında! Bakalım yeni gelen özellikleri neler olacak, isterseniz sizlerle beraber inceleyelim.

Apple, dün akşam saatlerinde iOS 12.4 güncellemesini yayınladı. Şirket, Eylül ayında yayınlayacağı iOS 13 öncesi son güncellemesini de böylece kullanıcılara buluşturmuş oldu. Bu güncelleme ile hangi yeni özellikler kullanıcıları bekliyor?


iOS 12.4 Güncellemesi Yayınlandı!

Yaklaşık 400 MB alan kaplayan iOS 12.4 güncellemesi, beta sürümlerinin sonrasında son sürüme ulaştı ve kullanıcılara sunuldu. Dün akşam saatlerinde gelen güncellemeyi halen indirmediyseniz iTunes üzerinden de güncellemeyi yapabileceğiniz gibi, cihazınızın Ayarlar kısmından da güncellemeyi yapma şansınız var. iOS 12.3 güncellemesinin üzerinden 2 ay geçtikten sonra yayınlanan yeni iOS sürümü bir dizi değişikliği de beraberinde getiriyor.

Artık sadece fotoğraflar değil, diğer verileri de bir iPhone’dan diğerine kablosuz olarak aktarabilme şansına sahipsiniz. Bu sayede kullanıcılar yeni bir iPhone aldıklarında eski iPhone’larından aktarımı direkt olarak Wi-Fi üzerinden yapabiliyor. Böylece iCloud ya da iTunes üstünden veri indirme olayı tarihe karışıyor.

Ayrıca bu güncelleme, Apple Watch’taki Walkie Talkie’yi de yeniden etkinleştirdi. Şirket, bir güvenlik açığı nedeniyle bu özelliği geçici olarak devre dışı bırakmak zorunda kalmıştı. Walkie Talkie sayesinde Apple Watch kullanıcıları aynı bir telsiz gibi birbirleri arasında sesli iletişim kurabilme şansına sahipler. Bunun için birbiriyle konuşmak isteyen iki kullanıcının davet göndermesi yeterli olup, sonrasında tek tuş ile karşı tarafa ses gönderilebilecek.

iOS 12.4 güncellemesi Alan Apple Cihazları:

– iPhone XS
– iPhone XS Max
– iPhone XR
– iPhone X
– iPhone 8
– iPhone 8 Plus
– iPhone 7
– iPhone 7 Plus
– iPhone 6s
– iPhone 6s Plus
– iPhone 6
– iPhone 6 Plus
– iPhone SE
– iPhone 5s
– 12.9 inç iPad Pro – 2. nesil
– 12.9 inç iPad Pro – 1. nesil
– 10.5 inç iPad Pro
– 9.7 inç iPad Pro
– iPad Air 2
– iPad Air
– iPad 5th generation
– iPad mini 4
– iPad mini 3
– iPad mini 2
– iPod touch – 6. nesil

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu