Intel Xe Ekran Kartının Görselleri Ortaya Çıktı - TeknoDiot.com

Tasarımı ile Büyüleyen Intel Xe Ekran Kartının Görselleri Ortaya Çıktı

Abone Ol 

Bilgisayar donanım teknolojileri üreticisi olan Intel’in ekran kartı Intel Xe isimli kartının render görselleri ortaya çıktı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Intel Çin, Weibo sosyal medya sitesinde, Intel Xe ekran kartının daha resmi görünümlü renderlerini ortaya koydu. Intel’in endüstriyel tasarım ekibinin en azından Intel Xe‘nin müşteri segmenti türevi için bir ürün tasarımını tamamlamaya yakın olduğunu speküle etmemize öncülük ediyor.

Şık görünümlü kart, görünüşe göre, üç fan tarafından havalandırılan yüzgeçli bir soğutucuya ve bir miktar LED süslemesine dayanan bir soğutma çözümü olan damgalı bir metal soğutucu örtüsüne sahip.

İlginç bir tasarım detayı, orta fana yansıtılan üs sembolüdür. Bir çift 8-pin PCIe girişi içerir yer alıyor. Ekran girişleri üç Ekran Noktası ve bir HDMI içerir. 2020’ye bağlanan ilk Xe grafik kartı, Intel’in 10 nm silikon üretim işlemine dayanacak.

Tasarımı ile Büyüleyen Intel Xe Ekran Kartının Görselleri Ortaya Çıktı

Intel’in X mimarili yeni ekran kartlarının ilk serisinin 2020 yılında çıkması bekleniyor ve her alanı kapsayacaklar, herkese hitap edecekler. Yani entegre ve veri merkezi kartlarından tutun, tüketicilere kadar inecekler.

Intel aynı zamanda bu yeni mimari için ekran görüntüleri de paylaşırken, teknoloji meraklıları tarafından nasıl bir ürün olacağı şimdiden merak konusu oldu.

Tasarımı ile Büyüleyen Intel Xe Ekran Kartının Görselleri Ortaya Çıktı Tasarımı ile Büyüleyen Intel Xe Ekran Kartının Görselleri Ortaya Çıktı

Göz atın:   Apple Yeni Reklamlarına Apple Card'ı Tanıtıyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!