Steam’de 85 TL’lik Oyun Beta Sürecinde Ücretsiz!

Steam‘de normal fiyatı 85 TL’lik oyun olan Insurgency: Sandstorm kısa süreliğine ücretsiz!

Insurgency: Sandstorm oyunu 12 Aralık tarihinde resmi olarak çıkışını yapıyor son 2 haftadır oyun açık beta sürecinde 12 Aralık tarihine kadar açık beta devam ediyor, sizde 85 TL’lik Insurgency: Sandstorm’u (açık beta) ücretsiz olarak Steam kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Biz ekledik bile! Insurgency: Sandstorm oyununun geliştiriciliğini New World Interactive üstlenirken, yayıncılığını ise Focus Home Interactive üstlenmekte.

[sp-related style=”light” id=”33224″]

Steam'de 85 TL'lik Oyun Beta Sürecinde Ücretsiz! Oyun Haberleri Steam Haberleri

Insurgency: Sandstorm, ölümcül yakındaki mahalle muharebesine ve nesnel yönelimli çok oyunculu oyuna dayalı, takım tabanlı, taktik bir FPS. Indie breakout FPS Insurgency’a devam ederken, Sandstorm her şekilde yeniden doğuyor, gelişiyor, genişliyor ve büyüyor. Yeteneklerin ödüllendirildiği modern savaşın yoğunluğunu yaşayın ve takım çalışması savaşı kazanır. Ölümcül balistikler, hafif taarruz araçları, yıkıcı topçu ve HDR sesle mücadeleyi sert bir şekilde betimlemeye hazırlayın.

OYUN İÇİN TIKLAYIN


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı