Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’de 85 TL’lik Oyun Beta Sürecinde Ücretsiz!

Steam‘de normal fiyatı 85 TL’lik oyun olan Insurgency: Sandstorm kısa süreliğine ücretsiz!

Insurgency: Sandstorm oyunu 12 Aralık tarihinde resmi olarak çıkışını yapıyor son 2 haftadır oyun açık beta sürecinde 12 Aralık tarihine kadar açık beta devam ediyor, sizde 85 TL’lik Insurgency: Sandstorm’u (açık beta) ücretsiz olarak Steam kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Biz ekledik bile! Insurgency: Sandstorm oyununun geliştiriciliğini New World Interactive üstlenirken, yayıncılığını ise Focus Home Interactive üstlenmekte.

[sp-related style=”light” id=”33224″]

Steam'de 85 TL'lik Oyun Beta Sürecinde Ücretsiz!

Insurgency: Sandstorm, ölümcül yakındaki mahalle muharebesine ve nesnel yönelimli çok oyunculu oyuna dayalı, takım tabanlı, taktik bir FPS. Indie breakout FPS Insurgency’a devam ederken, Sandstorm her şekilde yeniden doğuyor, gelişiyor, genişliyor ve büyüyor. Yeteneklerin ödüllendirildiği modern savaşın yoğunluğunu yaşayın ve takım çalışması savaşı kazanır. Ölümcül balistikler, hafif taarruz araçları, yıkıcı topçu ve HDR sesle mücadeleyi sert bir şekilde betimlemeye hazırlayın.

OYUN İÇİN TIKLAYIN

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu