Steam'de 85 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Steam’de 85 TL’lik Oyun Beta Sürecinde Ücretsiz!

Abone Ol 

Steam‘de normal fiyatı 85 TL’lik oyun olan Insurgency: Sandstorm kısa süreliğine ücretsiz!

takipçi satın al
takipçi satın al

Insurgency: Sandstorm oyunu 12 Aralık tarihinde resmi olarak çıkışını yapıyor son 2 haftadır oyun açık beta sürecinde 12 Aralık tarihine kadar açık beta devam ediyor, sizde 85 TL’lik Insurgency: Sandstorm’u (açık beta) ücretsiz olarak Steam kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Biz ekledik bile! Insurgency: Sandstorm oyununun geliştiriciliğini New World Interactive üstlenirken, yayıncılığını ise Focus Home Interactive üstlenmekte.

[sp-related style=”light” id=”33224″]

Steam'de 85 TL'lik Oyun Beta Sürecinde Ücretsiz!

Insurgency: Sandstorm, ölümcül yakındaki mahalle muharebesine ve nesnel yönelimli çok oyunculu oyuna dayalı, takım tabanlı, taktik bir FPS. Indie breakout FPS Insurgency’a devam ederken, Sandstorm her şekilde yeniden doğuyor, gelişiyor, genişliyor ve büyüyor. Yeteneklerin ödüllendirildiği modern savaşın yoğunluğunu yaşayın ve takım çalışması savaşı kazanır. Ölümcül balistikler, hafif taarruz araçları, yıkıcı topçu ve HDR sesle mücadeleyi sert bir şekilde betimlemeye hazırlayın.

OYUN İÇİN TIKLAYIN

Göz atın:   Steam Lunar New Year İndirimleri Başladı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu