Tiktok Takipçi Satın Al

Instagram’a Gelen Yeni Özellik!

Instagram‘a yeni gelen özelliğinde hikayenizde takipçilerinizle grup sohbeti yapma şansı sunuyor.

Instagram’nın en yeni hikayeleri etiketi, kullanıcılar takipçilerinden yeni bir grup sohbetine katılmalarını sağlayacak ve daha sonra sohbete kimlerin katılabileceğini seçme şansı verir.


Sohbet etiketi adı verilen yeni özellik, anketler, soru kutuları, bahsedenler, konumlar, hashtagler ve geri sayımlar da dahil olmak üzere Instagram hikayelere getirdiği birçok başka etiketi birleştiriyor. Sohbet etiketi nispeten basit ve Instagram, bir şey hakkında büyük bir grup sohbeti yapmak veya planlar yapmak isteyen insanlar için bir çözüm olarak konumlandırıyor.

Instagram yeni özellik

Birisi hikayesine bir sohbet etiketi yerleştirirse, arkadaşlar sohbete erişmek için etikete dokunabilir. Orijinal hikaye daha sonra doğrudan mesajlarında gelen kutusunda gerçekleşecek olan yeni sohbete kimleri eklemek istediklerini seçebilir. Bu sohbeti istedikleri zaman sonlandırabilecekler.

Instagram'a Gelen Yeni Özellik!

50194[sp-related style=”dark” id=”50194″]

Bu özellik, Instagram’daki gerçek arkadaşlarıyla etkileşime giren insanlar için tasarlandı; kullanıcıların yeni gelen özelliği kullanacaklarından tam olarak emin değiliz. Belki hayranları ile bir konuşma başlatabilirlerdi, bu biraz garipleşebilirdi. Dijital pazarlama ajansı ve ajanslarının da en çok kullandığı popüler sosyal medya sitelerinden biri de elbette Instagram oluyor.

Sohbet etiketi özellikle Instagram’ın sadece markaların ve kullanıcıların takiplerini büyütecekleri bir araç olmadığı, ancak arkadaşların birbirleriyle içerik paylaştığı ve sevdikleri şeyler hakkında konuştukları bir yer olduğu zamanlara dayanıyor. Kesinlikle platformu bu şekilde kullanan insanlar var, ancak platformun etkileyicileri ve küratörlüğünü içerdiği zaman da var olduklarını hatırlamak zor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu