TeknoDiot.com
   
     

Instagram’a Gelen Yeni Özellik!

Instagram'a Gelen Yeni Özellik! Gündem İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri Teknoloji Haberleri

Instagram‘a yeni gelen özelliğinde hikayenizde takipçilerinizle grup sohbeti yapma şansı sunuyor.

Instagram’nın en yeni hikayeleri etiketi, kullanıcılar takipçilerinden yeni bir grup sohbetine katılmalarını sağlayacak ve daha sonra sohbete kimlerin katılabileceğini seçme şansı verir.

Sohbet etiketi adı verilen yeni özellik, anketler, soru kutuları, bahsedenler, konumlar, hashtagler ve geri sayımlar da dahil olmak üzere Instagram hikayelere getirdiği birçok başka etiketi birleştiriyor. Sohbet etiketi nispeten basit ve Instagram, bir şey hakkında büyük bir grup sohbeti yapmak veya planlar yapmak isteyen insanlar için bir çözüm olarak konumlandırıyor.

Instagram yeni özellik

Birisi hikayesine bir sohbet etiketi yerleştirirse, arkadaşlar sohbete erişmek için etikete dokunabilir. Orijinal hikaye daha sonra doğrudan mesajlarında gelen kutusunda gerçekleşecek olan yeni sohbete kimleri eklemek istediklerini seçebilir. Bu sohbeti istedikleri zaman sonlandırabilecekler.

Instagram'a Gelen Yeni Özellik! Gündem İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri Teknoloji Haberleri

50194[sp-related style=”dark” id=”50194″]

Bu özellik, Instagram’daki gerçek arkadaşlarıyla etkileşime giren insanlar için tasarlandı; kullanıcıların yeni gelen özelliği kullanacaklarından tam olarak emin değiliz. Belki hayranları ile bir konuşma başlatabilirlerdi, bu biraz garipleşebilirdi.

Sohbet etiketi özellikle Instagram’ın sadece markaların ve kullanıcıların takiplerini büyütecekleri bir araç olmadığı, ancak arkadaşların birbirleriyle içerik paylaştığı ve sevdikleri şeyler hakkında konuştukları bir yer olduğu zamanlara dayanıyor. Kesinlikle platformu bu şekilde kullanan insanlar var, ancak platformun etkileyicileri ve küratörlüğünü içerdiği zaman da var olduklarını hatırlamak zor.


1 yorum

Avatar
Oğuzhan Karamanlı 4 Temmuz 2019 at 11:38

İyeni özelliğini beğendim 👍🏻

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.