Tiktok Takipçi Satın Al

Instagram Markalar İçin Yeni Özellik Üzerinde Çalışıyor!

Instagram yakında markaların ürünleri hakkında hatırlatma bildirimleri ayarlamasına izin verebilir. Şirket bugün, Adidas, Highsnobiety, Chinatown Market, Revolve ve Huda Beauty dahil olmak üzere ABD’de yaklaşık 20 marka ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Bu yeni özellik markaları ve satıcıları daha belirgin hale getirecek. Instagram‘ın uygulama içi alışveriş özelliğini başlatmasına rağmen, hatırlatıcı bir kullanıcı için benzer şekilde çalışmaktadır. Hatırlatma, kampanyadan önceki gün ve satıştan on beş dakika önce görünecek. Bu sadece bir test olmasına rağmen, sanatçıların ve markaların sınırlı sayıda mal satışı yapmak için platformu kullandıkları göz önüne alındığında Instagram’ın keşfedilmesi mantıklı geliyor. Şimdi, insanlar hatırlamak için kendi alarmlarını ayarlamak zorundalar.


Instagram Markalar İçin Yeni Özellik Üzerinde Çalışıyor!

Instagram, etkin bir alışveriş platformu oluşturmaya yönelik ürün çabalarının çoğunu odakladı. Geçen yıl Instagram üzerinden alışveriş için bir ürün yöneticisi olan Layla Amjadi, şirketin herkes için bir “kişiselleştirilmiş alışveriş merkezi” inşa etmek için çalıştığını söyledi. Kullanıcıların uygulama içinden kolayca ürün satın alabileceklerini böylece giyim mesajları için uygulama içi kullanıma almasının yanı sıra alışveriş etiketleri de dahil olmak üzere, alışveriş deneyimi tamamlamak için çeşitli ürün özellikleri yarattı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu