«
Instagram Lite Nasıl İndirilir? Kota ve Pil Dostu İnternet Haberleri Rehber Sosyal Medya Haberleri TeknoDiot TV

Şuanda ülkemizde Instagram Lite uygulaması indirilemiyor ama tabii ki farklı yollar ile indirilebilir. Bizde videoda sizlere Instagram Lite’ı nasıl indirebilirsiniz onu gösterdik.

Kota dostu ve pil ömrünü kısaltmayan bir tasarıma sahip olan Instagram Lite, kullanıcıların beğenisine sunuldu. Facebook uygulamalarında da olduğu gibi düşük özelliklere sahip cihazlar için Lite uygulama sürümleri görmeye başladık.

Instagram Lite ile Daha Az Veri Tüketimi!

Instagram’ı Facebook satın aldıktan sonra farklı bir boyut kazandırdı diyebiliriz. Instagram Lite uygulaması daha az veri, daha az şarj tüketimi adına çıkarılan bir uygulama. Google Play‘e yüklenen Instagram Lite‘ın boyutu ise sadece 587 KB boyutunda olması gerçekten şaşırttı. Şuanda ülkemizde Instagram Lite uygulaması indirilemiyor ama tabii ki farklı yollar ile indirilebilir. Bizde videoda sizlere Instagram Lite’ı nasıl indirebilirsiniz onu gösterdik.

[ilgiliicerik icerik_id=”20062″]

Instagram Lite Nasıl İndirilir? (VİDEO)

Fotoğraf yükleyebiliyorsunuz. Video ekleme özelliği de kullanıcılara sunulmayan bir diğer özellik. Ancak şuanda Lite sürümünde mesaj gönderemiyorsunuz. Üzülmeyin Instagram ilerleyen dönemler de bu özelliklerin Lite‘a geleceğini açıkladı. Uygulamanın boyutu 573 KB olarak geçiyor ve Android 5.0 üzeri işletim sistemlerinde kullanılabiliyor. Instagram kullanmak istiyorsanız, Lite‘ı buradan indirebilir, videodaki adımları gerçekleştirerek uygulamayı yükleyebilirsiniz. Instagram Lite nasıl indirilir sorusunun cevabına aşağıdaki videomuzdan öğrenebilirsiniz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *