Instagram Hikayenize Birden Fazla Fotoğraf Yükleyebileceksiniz! - TeknoDiot.com

Instagram Hikayenize Birden Fazla Fotoğraf Yükleyebileceksiniz!

Abone Ol 

Instagram’ın en yeni Hikaye özelliği, kullanıcıların bir ekrana birden fazla fotoğraf göndermelerini sağlar. Mizanpaj adı verilen özellik bugün dünya çapında yayına giriyor ve bir hikaye en fazla altı fotoğraf içerebilir.

Bu basit bir özellik, ancak muhtemelen benzer bir şey sunan çoklu üçüncü taraf hikaye düzenleme uygulamaları göz önüne alındığında, muhtemelen popüler olacak. Instagram içinde, benzer bir numarayı daha önce çekmenin tek yolu bir fotoğrafı galeriden kopyalayıp bir metin kutusuna yapıştırmaktı.

Bu özellik Instagram’ ın gücüne hitap ediyor, çünkü bu düzen aracı üçüncü taraf uygulamalar için bir satış noktası olsa da, Instagram bir kez kendi uygulamasına eklediğinde milyarlarca kullanıcısı artık ayrı bir şirketten bir çözüme ihtiyaç duymuyor. GIF oluşturma uygulamaları işe yaramaz hale getiren Instagram‘ ın Boomerang özelliğine benzer.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Instagram, Hikayeleri için özellikle yeni fotoğraf oluşturma özellikleriyle yeni fotoğraflar oluşturmaya devam ediyor. Diğer seçeneklerin yanı sıra bir yazma modu, konuşma istemleri içeren şablonlar ve gerileme yayınları var. Instagram hala geliştiriyor olsa da, insanlara potansiyel olarak çok fazla seçenek sunuyor.

Göz atın:   PUBG Lite 16 Ocak 2020 Güncellemesi: Vikendi Haritası Geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu