Tiktok Takipçi Satın Al

Instagram Hikayenize Birden Fazla Fotoğraf Yükleyebileceksiniz!

Instagram’ın en yeni Hikaye özelliği, kullanıcıların bir ekrana birden fazla fotoğraf göndermelerini sağlar. Mizanpaj adı verilen özellik bugün dünya çapında yayına giriyor ve bir hikaye en fazla altı fotoğraf içerebilir.

Bu basit bir özellik, ancak muhtemelen benzer bir şey sunan çoklu üçüncü taraf hikaye düzenleme uygulamaları göz önüne alındığında, muhtemelen popüler olacak. Instagram içinde, benzer bir numarayı daha önce çekmenin tek yolu bir fotoğrafı galeriden kopyalayıp bir metin kutusuna yapıştırmaktı.


Bu özellik Instagram’ ın gücüne hitap ediyor, çünkü bu düzen aracı üçüncü taraf uygulamalar için bir satış noktası olsa da, Instagram bir kez kendi uygulamasına eklediğinde milyarlarca kullanıcısı artık ayrı bir şirketten bir çözüme ihtiyaç duymuyor. GIF oluşturma uygulamaları işe yaramaz hale getiren Instagram‘ ın Boomerang özelliğine benzer.

Instagram, Hikayeleri için özellikle yeni fotoğraf oluşturma özellikleriyle yeni fotoğraflar oluşturmaya devam ediyor. Diğer seçeneklerin yanı sıra bir yazma modu, konuşma istemleri içeren şablonlar ve gerileme yayınları var. Instagram hala geliştiriyor olsa da, insanlara potansiyel olarak çok fazla seçenek sunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu