TeknoDiot
     
     
     

Instagram Gönderilerinde Yeni Dönem Başlıyor

Instagram Gönderilerinde Yeni Dönem Başlıyor

Instagram, zaman çizelgesinde değişiklik yapacağını resmen açıkladı. Artık Instagram gönderileri yükleniş tarihine göre gösterilecek.

Facebook‘un bünyesinde yer alan Instagram, etkileşimi arttırmak ve reklam alışkanlıklarınızı yönetmek adına zaman tünelinde geçtiğimiz yıl değişiklik yapmıştı. Bu değişiklikten sonra gönderiler yüklenme zamanına göre değil, sizin alışkanlıklarınıza göre sıralanmaya başlanmıştı. Ancak Instagram şimdilerde geri adım atmak için kolları sıvamış durumda.

[ilgiliicerik icerik_id=”13738″]

Instagram, akışın beklenmedik bir şekilde otomatik olarak yenilenmesini değil, kullanıcılar istediğinde yenilenmesini sağlayacak “Yeni Gönderiler” butonunu test ettiğini duyurdu. İnsanlar sadece bu butona bastıkları sürece akışın en üstündeki yeni gönderilere yönlendiriliyor, basmazlarsa kaldıkları yerden gezinmeye devam edebiliyorlar.

Instagram, kullanıcılardan alınan geri bildirimlere dayanarak, daha yeni gönderilerin akışta ilk sıralarda görünmesi olasılığının daha yüksek olmasını sağlayacak değişiklikler üzerinde çalıştığını da duyurdu. Bu değişikliklerle akışa daha taze bir his verilmesi ve insanların önem verdikleri anların kaçırılmaması hedefleniyor.

Instagram Gönderilerinde Yeni Dönem Başlıyor

Kaynak

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


SEAT Geleceğin Mesleklerini Açıkladı!

Uğur Aydemir

Yaptığınız Son Google Aramalarını Nasıl Bulunur?

Buğra Noyan

Google Kapatılabilir! Google’a Soruşturma Başlatıldı

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Kutay Tabakoğlu 23 Mart 2018 at 19:35

iyi olmuş bi çok sayfa yeni post atıyor ama gözükmyor onun yerine bi kaç sayfaın 2 3 günlük postları geziyor ana sayfada

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.