«
Instagram IG Shopping Adlı Yeni Bir Uygulama Geliştiriyor! İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri

Instagram tarafından yapılan bir açıklamaya göre, kullanıcıların doğrudan özel uygulama aracılığıyla Instagram platformunda takip ettikleri işletmelerden malları göz atmalarına ve satın almalarına izin vermeyi hedefliyor. Instagram e-ticaret için yeni bir platform üzerinde çalışıyor!

Instagram tarafından yapılan bir açıklamaya göre, kullanıcıların doğrudan özel uygulama aracılığıyla Instagram platformunda takip ettikleri işletmelerden malları göz atmalarına ve satın almalarına izin vermeyi hedefliyor. Yeni yayınlayacakları bu uygulama şu anda test aşamasında, ancak yayın tarihi henüz açıklanmadı. Mevcut aşamada bir test modeli olmak, herhangi bir kamu duyurusundan önce de iptal edilebilir. Bununla birlikte, Instagram uygulamasının e-ticarete büyük bir genişleme yapmak için iyi konumlandırılmış bir platform olduğuna inanmakta.

Instagram IG Shopping Adlı Yeni Bir Uygulama Geliştiriyor! İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri

  • Instagram IG Shopping Adlı Yeni Bir Uygulama Geliştiriyor! İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri

    GearBest Oyuncu Ekipmanlarında Kullanabileceğiniz İndirim Kuponları

Resmi istatistiklere göre, 25 milyondan fazla işletme zaten platformda ve iki milyonu aktif reklam vermekte. Tüm bu rakamlar, Kevin Systrom ve Mike Krieger’in liderliğindeki ekibi, Haziran ayında başlatılan Instagram hikayeleri aracılığıyla içsel bir alışveriş özelliğiyle belirlendi. Adidas, Aritzia ve Louis Vuitton gibi markalar alışveriş özelliği için önemli ortaklar arasında yer alıyor, ancak yakında düzenli kullanıcılara çıkması bekleniyor.

Bununla birlikte, Instagram’ın mevcut bir özelliğe dayalı özel bir uygulama oluşturmayı planladığı ilk kez bu değil. Aralık ayında şirket, Direct adlı bağımsız bir uygulama aracılığıyla doğrudan mesajları test etmeye başladı. Bu yılın başlarında, aynı zamanda YouTube’da almak için bir video odaklı uygulama olarak IGTV getirdi. Eğer yeni uygulama paylaşılırsa sitemizden detayları ve kullanımını öğrenebilirsiniz.


Bir Cevap Yaz

TeknoDiot Bey Hakkında

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *