Tiktok Takipçi Satın Al

Instagram DM’e Yakında Duyguları İfade Etme Özelliği Geliyor!

Kurulduğu günden bu yana Facebook, sosyal medya ağı hizmeti ile ara sıra yeni özellikler getirmek için çalıştı.

2016 yılında sosyal ağ devi, kullanıcıların gönderilerinde ve yorumlarda duygularını ifade etmelerine izin veren özelliklerini tanıttı.

Aynı özellik şimdi şirketin sahip olduğu fotoğraf paylaşımı yapılan sosyal medya platformundan birisi olan Instagram‘a da gelecek gibi görünüyor.


Yeni rapora göre şirket şimdi Instagram’ın DM sekmesi için tepki özelliği üzerinde çalışıyor. Şu an itibariyle, kullanıcıların DM içinde oynayabileceği tek tepki, iletiye çift dokunarak kullanılabilecek kalp simgesidir.

Jane Manchun Wong son zamanlarda yeni özelliği tweet atarak açıkladı. Tweet’de yeni özelliği gösteren bir gif bulunmaktadır. Bu özelliğin şu anda test aşamasında olduğunu belirtmek gerekir.

Şu andan itibaren, bu özellik yalnızca dahili test amacıyla çalışanlar tarafından kullanılabilir. Test aşaması bittiğinde, özellik genel halka sunulmalıdır.

Tweet’e ek olarak Jane, Facebook’un Teknik İletişim Yöneticisi Alexandru Voica’nın da böyle bir özelliğin varlığını doğruladığını bildirdi. Ayrıca, şu andan itibaren gerçekten test aşamasında olduğunu da teyit ediyor. Farkında olmayanlar için benzer bir özellik zaten Twitter’a da gelmişti.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu