Tiktok Takipçi Satın Al

Input Club, Keystone Mekanik Klavyesini Duyurdu!

Input Club, Keystone Mekanik Klavye duyurarak oyun teknolojisine eşsiz bir adım atıyor.

İlk olarak Input şirketinden bahsedelim. Ekip 2014 yılında kurulmuş olup klavye teknolojilerinde yeni adımlar atmaya başlamış yeni bir kuruluştur. Keystone, iki yeni klavye özelliğini bir araya getiriyor: Yüksek Çözünürlüklü Analog Kontrol Sistemi ve üstün performans için switch başına hızlı Hall Etkisi (manyetik) algılama.

Input Club Keystone neler sunuyor?


Input Club, Keystone Mekanik Klavyesini Duyurdu!

Manyetik tuşlar teknolojisi neredeyse sınırsız kişiselleştirme, milyarlarca baskıya dayanıklılık (20x endüstri standardı) ve herkes için analog kontrol avantajları sağlıyor. Keystone, SILO Hall Etkisi ve Yüksek Çözünürlüklü Analog switchler ile klavye icatını daha ileriye taşımak için yeni özellikleri bir araya getirdi. Her ikisi de geçmişte ayrı ayrı üretilmiş klavye tuş teknolojiler olup bu uygulama ile onları bir sonraki seviyeye taşımıştır.

Input Club, Keystone Mekanik Klavyesini Duyurdu!

Hall Effect tuşlarını harekete geçirmek için basılacak bir metal parçasına güvenmek yerine klavyenizde olacak bir mıknatısın hareketini izleyecek. Buda, klavyenin ne zaman ve nerede sinyal alacağını değiştirmenizi sağlarken, aynı zamanda basit bir şekilde rekabet edilemeyecek tuş basma ömrü de sağlayacak. Bu özelliklerin birleşimi, tüm piyasayı eskimiş hale getirecek bir klavyeden birinciyle sonuçlanacak. Fiyatın yaklaşık olarak aynı olması koşuluyla 100 $’ın altında piyasaya sürülecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu