TeknoDiot.com
   
   

Input Club, Keystone Mekanik Klavyesini Duyurdu!

Input Club, Keystone Mekanik Klavyesini Duyurdu!

Input Club, Keystone Mekanik Klavye duyurarak oyun teknolojisine eşsiz bir adım atıyor.

İlk olarak Input şirketinden bahsedelim. Ekip 2014 yılında kurulmuş olup klavye teknolojilerinde yeni adımlar atmaya başlamış yeni bir kuruluştur. Keystone, iki yeni klavye özelliğini bir araya getiriyor: Yüksek Çözünürlüklü Analog Kontrol Sistemi ve üstün performans için switch başına hızlı Hall Etkisi (manyetik) algılama.

Input Club Keystone neler sunuyor?

Input Club, Keystone Mekanik Klavyesini Duyurdu!

Manyetik tuşlar teknolojisi neredeyse sınırsız kişiselleştirme, milyarlarca baskıya dayanıklılık (20x endüstri standardı) ve herkes için analog kontrol avantajları sağlıyor. Keystone, SILO Hall Etkisi ve Yüksek Çözünürlüklü Analog switchler ile klavye icatını daha ileriye taşımak için yeni özellikleri bir araya getirdi. Her ikisi de geçmişte ayrı ayrı üretilmiş klavye tuş teknolojiler olup bu uygulama ile onları bir sonraki seviyeye taşımıştır.

Input Club, Keystone Mekanik Klavyesini Duyurdu!

Hall Effect tuşlarını harekete geçirmek için basılacak bir metal parçasına güvenmek yerine klavyenizde olacak bir mıknatısın hareketini izleyecek. Buda, klavyenin ne zaman ve nerede sinyal alacağını değiştirmenizi sağlarken, aynı zamanda basit bir şekilde rekabet edilemeyecek tuş basma ömrü de sağlayacak. Bu özelliklerin birleşimi, tüm piyasayı eskimiş hale getirecek bir klavyeden birinciyle sonuçlanacak. Fiyatın yaklaşık olarak aynı olması koşuluyla 100 $’ın altında piyasaya sürülecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.