Tiktok Takipçi Satın Al

Sıkılmış Adam İngiliz Ordusu’nun “Psyops” Biriminin Twitter Hesabını Hackledi!

İngiliz Ordusu’nun “etkileme ve destekleme” Twitter hesabı ve askeri birliği geri almaya çalıştıklarında “eğlenceli süngerler” olarak etiketledi.

77 Tugay, Ordunun sosyal medya etki birimidir. Markalı Instagram özçekimleri ve benzerlerini yayınlamak yerine, bilgi işlemlerini ve benzeri şeyleri yürütürler. Tam zamanlı askerler ve yarı zamanlı rezervlerden oluşan bir karışım tarafından görevlendirilmiştir. 


Birimin resmi sayfası, erişilemez askeri yönetim konuşmasına girdiğinde, işi “modern savaşın zorluklarını, ölümcül olmayan birleşme ve meşru olmayan askeri kolları, karşıt güçlerin ve rakiplerin davranışlarını uyarlama aracı olarak kullanmaya zorlamaktır”. Bu çok ciddi psikopat benzeri birim komik tarafı göremedi, kendisini yalnızca El Reg’e “sıkılmış adam” olarak tanımlayan biri, Tugay’ın Twitter hesabını ele geçirmenin bir yolunu buldu.

Sıkılmış Adam İngiliz Ordusu'nun "Psyops" Biriminin Twitter Hesabını Hackledi!  

Boredbloke, El Reg’e şunları söyledi: “Gerçekler, işe alım süreçlerine yardımcı olmak için sosyal medyayı kullanan, bilgi ve iletişimde çalışan bir birimimiz var. Efsane, seçkin bir bilgisayar korsanları, propagandacıları ve ne ‘kuyusu var. sosyal medyayı hikayeler yerleştirmek, fikirleri etkilemek ve genellikle devlet adına işleri manipüle etmek için tarayanlar var. 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu