Tiktok Takipçi Satın Al

İki Honor Akıllı Telefon Daha Kararlı Android 10 Güncellemesi Aldı

Huawei, mevcut Android işletim sistemine dayanan tescilli EMUI 10’un kararlı bir versiyonunun dağıtımının başladığını duyurdu.

Honor 10 ve Honor View 10 akıllı telefonları global ürün yazılımı sürümüne güncellendi. Honor 10, 2018’de, Honor View 10‘da ve hatta daha önce 2017’de tanıtıldı.


Hintli kullanıcılardan, daha önce sadece beta test kullanıcıları için mevcut olmasına rağmen, arayüzün kararlı bir versiyonunu elde etme hakkında biliniyordu.

Dört haftalık yoğun bir kullanımdan sonra, Huawei bu gün başka bir övgüye değer başarıyı elde etti. Huawei’ye göre artık dünya çapında 50 milyondan fazla EMUI 10 kullanıcısı var. Bu, geçen aya göre beş kat etkileyici bir sıçrama anlamına geliyor.

Bu aydan itibaren Huawei, Huawei P30 Pro, P30, Mate 20 Pro, Mate 20, Mate 20 X (4G) ve Nova 5T dahil olmak üzere bir sonraki akıllı telefon grubuna EMUI 10 küresel bir tur daha güncelleme gönderdi.

İki Honor Akıllı Telefon Daha Kararlı Android 10 Güncellemesi Aldı

İki Honor Akıllı Telefon Daha Kararlı Android 10 Güncellemesi Aldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu