Tiktok Takipçi Satın Al

HyperX’ten, Aqua Klavye Anahtarları ve Qi Sertifikalı Kablosuz Şarj Ürünleri

Kingston Technology, Inc.’in oyunculara yönelik bölümü olan HyperX bugün Gamescom’da, HyperX Alloy Origins mekanik klavye için yeni HyperX Aqua mekanik anahtarlarını duyurdu.

HyperX ayrıca, aralarında HyperX Cloud FlightTM S kablosuz oyuncu kulaklığı, HyperX Pulsefire Dart kablosuz oyuncu mouse’u ve HyperX ChargePlayTM Base Qi kablosuz şarj cihazı da bulunan Qi sertifikalı bir dizi kablosuz şarj ürününü de tanıttı.


“Kablosuz şarj ekosistemi büyürken HyperX de Qi sertifikalı kablosuz şarj özelliğine sahip ürünler çıkarmaktan heyecan duyuyor.” diyen HyperX Başkan Yardımcısı Mark Leathem, sözlerini şöyle sürdürdü: “HyperX kablosuz teknolojiye artan ilginin farkında ve kullanıcılara oyunlarda en üst düzey özgürlüğü, rahatlığı ve özelleştirme seçeneklerini sunarak etkileyici ve etkileşimli oyun deneyimleri oluşturmak istiyor.”

HyperX Alloy Origins Mekanik Oyuncu Klavyesi:

HyperX’ten, Aqua Klavye Anahtarları ve Qi Sertifikalı Kablosuz Şarj Ürünleri HyperX’ten, Aqua Klavye Anahtarları ve Qi Sertifikalı Kablosuz Şarj Ürünleri
Yeni HyperX Origins mekanik oyuncu klavyesi, HyperX mekanik anahtarlarından yararlanıyor. Bu yılın başında Computex’te duyurulan HyperX Red (doğrusal) anahtarın ardından pazara giriş yapan yeni HyperX Aqua, 45g çalıştırma noktasına, daha kısa basma mesafesine ve 80 milyon basmalık kullanım ömrüne sahip. Alloy Origins oyuncu klavyeleri, tuş anahtarlarındaki açık LED ile dinamik aydınlatma sunuyor. Böylece daha parlak ve canlı RGB aydınlatma oluşturulabiliyor. Alloy Origins mekanik klavyedeki dahili belleğe üç adet özel aydınlatma profili kaydedilebiliyor. Bu sayede aydınlatma ve makro ayarlarınızı yanınızda taşıyabiliyorsunuz.1HyperX NGenuity yazılımı ile LED aydınlatmayı ve her tuşun RGB ışıklarını özelleştirebiliyorsunuz.

HyperX Cloud Flight S Kablosuz Oyuncu Kulaklığı:

HyperX’ten, Aqua Klavye Anahtarları ve Qi Sertifikalı Kablosuz Şarj Ürünleri
HyperX Cloud Flight S kablosuz oyuncu kulaklığı 30 saate varan pil ömrü sunuyor. HyperX Cloud Flight S, dahili oyun ve konuşma sesi birleştiricisine sahip özel ayarlı HyperX 7.1 çevresel ses düzeninden oluşuyor. Cloud Flight S, 2,4 GHz kablosuz frekansını kullanıyor. Kulaklık ayrıca LED efektlerini ve sesi ayarlamayı, mikrofonu ve gücü kapatıp açmayı sağlayan kontrollere sahip. Üç kutuplu analog ses bağlantısını destekleyen kulaklık, Qi sertifikalı kablosuz şarj cihazlarıyla da uyumlu olarak geliyor.

HyperX Pulsefire Dart Oyuncu Mouse’u:

HyperX’ten, Aqua Klavye Anahtarları ve Qi Sertifikalı Kablosuz Şarj Ürünleri
HyperX’in ilk kablosuz oyuncu mouse’u olan Pulsefire Dart, 2,4 GHz kablosuz frekansında çalışıyor ve üç adet DPI ayarına sahip Pixart 3389 sensörünü kullanıyor. Bu üç DPI ayarı (800/1600/3200) LED ışıklarla gösteriliyor. Yerleşik PDI ayarı ise 16000 DPI’a kadar ulaşabiliyor. Hızlı tepki süreleri için Omron anahtarların kullanıldığı ayrı sol ve sağ düğmeler, 50 milyon tıklamaya dayanabiliyor. HyperX NGENUITY yazılımıyla da RGB aydınlatma efektleri, 6 adet programlanabilir düğme ve makroları ayarlamak mümkün. Qi sertifikalı kablosuz şarj cihazlarıyla uyumlu3 olan Pulsefire Dart, tek şarjda 50 saate kadar çalışabiliyor.

HyperX ChargePlay Base Qi Kablosuz Şarj Cihazı:

HyperX’ten, Aqua Klavye Anahtarları ve Qi Sertifikalı Kablosuz Şarj Ürünleri
Çok sayıda ürünle uyumlu olan HyperX ChargePlay Base, her şarj yüzeyinde 10 watt ile aynı anda iki adet Qi özellikli cihazı şarj edebiliyor.5 ChargePlay Base’de cihazların şarj durumlarını kolayca izlemeyi sağlayan ayrı pil göstergeleri bulunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu