Tiktok Takipçi Satın Al

HyperX PulseFire FPS Pro Mouse İncelemesi

HyperX PulseFire FPS Pro Mouse yakında bakıyoruz. HyperX’in PulseFire FPS Pro Mouse oyunlarda performans arayanlar için bir numara.

HyperX PC oyuncuları için giderek artan sayıda mouse seçeneğine sahip olmaya devam ediyor. PulseFire FPS Pro Mouse ise birkaç ay öncesinden bekleyenleriyle buluştu. Oyuncuların keyif alabileceği RGB aydınlatma, endüstriyel ilham ve ergonomik tasarımıyla bekleyenlerini mutlu etmeyi başardı.

PulseFire Pro Mouse İnceleme (İyi Yönleri)


HyperX PulseFire FPS Pro, FPS oyuncularına hitap eden bir mouse olarak yapılıp en iyi nişanı alabilmek için en iyi sensörleri kullanarak yapılmıştır. Oyunlarda px başına düşen ve DPI ile orantılı olarak artan DPI sayılarını en iyi şekilde başarmak için HyperX, bir milisaniye yoklama hızında 16.000’e kadar DPI’lık bir Pixart 3389 sensörüne sahip olup, bu başarıyı sağladı.

HyperX PulseFire FPS Pro Mouse İncelemesi

Benim masam bir sanat eseri olarak kazıma ve leke notlarıyla boyanmış eski ahşap bir antikadır. Masamda bir mousepad olmasa bu pürüzlü yüzeyden hiçbir mouse’ın geçmesi kolay olmasa da, PulseFire FPS Pro‘nun bu yüzeyle rahatlıkla savaştığını gördüm. Ancak kullanıcıların büyük çoğunluğu bunu oldukça yeterli bulmuyor. HyperX’in bu mouseda kullanmış olduğu sensör hızlı ve açısal hareketlerle çok hassas bir şekilde geri tepki verir.

Ayrıca kablo gerginliğinin hareketlerinizi etkilememesini sağlayan oldukça esnek bir örgülü kabloya da sahiptir. Mouse metalik bir görünümle özenle hazırlanmış. Kauçuk kaplı tutacaklar hoş bir dokunuş olan endüstriyel bir duruş modeline sahip. Ergonomik ve tatmin edici düğmeler, DPI’daki yanlışlıkla değişikliklerin önlenmesi için yavaşça yerleştirilmiş bir DPI alternatörü düğmesi ile aç-kapa yapmak mümkün kılınmış.

HyperX PulseFire FPS Pro Mouse İncelemesi

HyperX PulseFire FPS Pro ayrıca HyperX’in NGenuity yazılımını destekler ve doğrudan telefonun dahili belleğine kaydedilen özel makrolar RGB aydınlatma ve fare tıklama işlevlerini eklemenizi sağlar. Dahili bellek ile diğer rakip ürünlerdeki gibi fareyi güncellediğinizde yazılımı açık tutmanıza gerek yoktur. Yazılım ayrıca sezgisel menüler ve çoklu profiller için birçok seçenek ve destek ile üretilmektedir.

PulseFire Pro Mouse İnceleme (Kötü Yönleri)

Bu farede en beğenmediğim RGB aydınlatmasının sadece HyperX markasını aydınlatmak için kullanılmakta olmasından hoşlanmıyorum. Ben büyük bir ışıklı logo hayranı değilim. Genel güzel bir ışıklandırma kullanmak daha mantıklı olabilirdi. Ayrıca bu mouse fiyatlarının yüksek olmasından dolayı RGB ışıklarının yetersiz olduğunu düşünüyor ve bu fiyat aralıklarında daha iyi mouselar olduğunun söylebilirim.

HyperX PulseFire FPS Pro Mouse İncelemesi

Neden PulseFire Pro Mouse Satın Almalısın?

HyperX PulseFire FPS Pro gündelik kullanımdan tutun istediğiniz oyunda kullanabileceğiniz bir mouse’tır. Bu fareyi almamı tavsiye eder misin diye sorarsanız, Kesinlikle tavsiye ederim. DPI çeşitleri ile her alanda kullanabilirsiniz.

HyperX PulseFire FPS Pro Mouse Özellikleri

  • Pixart 3310 sensör ve dört DPI ön ayarı FPS oyunları için olağanüstü bir doğruluk seviyesi sunar
  • Kayma önleyici tutuş noktası ile konforlu ergonomik mouse tasarımı

  • Optimum ağırlık dağıtımı ile 95 g’lık hafif FPS mouse’u

  • Son derece hızlı yanıt veren Omron anahtarlarına sahip altı düğmeli mouse

  • Yumuşak hareket için oldukça büyük mouse kızakları

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Yorum

  1. Pixart 3310 değil Pixart 3389 kullanılıyor, Pılsefire FPS modeli 3310 kullanıyor Pro modeli 3389.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu