Tiktok Takipçi Satın Al

HyperX, FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB RAM Belleklerini Tanıttı

Kingston Technology Inc’in oyunculara yönelik bölümü olan HyperX, FURY DDR4 RGB modelini ve FURY DDR4 serisinin yeni tasarımını duyurdu.

Yeni bellek kitleri otomatik Plug N Play hız aşırtma işleviyle birlikte geliyor. HyperX, hızlı ve yüksek performans sunan belleklere ihtiyaç duyan kullanıcılar için seriye 64 GB 3466 MHz’e kadar uzanan 3 model ekliyor.


Intel ve AMD’nin en yeni platformlarıyla uyumlu, uygun fiyatlı ve yüksek performanslı yeni FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB modelleri; standart DDR4 1,2 V ayarlarında otomatik hız aşırtma imkanı sunan Plug N Play özelliğine sahip. Yeni FURY modellerinde ayrıca, Intel’in en yeni platformu için optimize edilmiş Intel XMP’ye hazır profiller yer alıyor.

HyperX FURY DDR4 RGB, akıcı RGB aydınlatma efektlerine sahip bir LED çubuğuyla donatılıyor. HyperX Infrared Sync’ten yararlanan üründe modüller kablosuz olarak senkronize olabiliyor. Bellek, anakart üreticilerinin ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion ve MSI Mystic Light Sync gibi aydınlatma kontrol yazılımlarıyla uyumlu çalışıyor. Yazılım ve anakart uyumu hakkında ek bilgiler ilgili iş ortaklarının web sitelerinde bulunabiliyor.

HyperX, FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB RAM Belleklerini Tanıttı

HyperX ekibi olarak, sistemleri için en yüksek performansı arayan yeni nesil PC meraklılarına FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB serisini sunmaktan dolayı mutluyuz.” diyen HyperX DRAM İş Birimi Müdürü Kristy Ernt, sözlerini şöyle sürdürüyor: “HyperX DDR performansını, tamamen kişiselleştirilebilen RGB stilini ve yenilenen tasarımı birleştiren bu modeller kullanıcılara en uygun çözümü sunuyor.”

HyperX FURY DDR4, düşük CL15-CL16 bekleme süreleri ve yüksek frekanslarla oyunculara avantaj sağlıyor. FURY DDR4 RGB, 8 GB ve 16 GB kapasiteli tek modüller ve 16 GB, 32 GB ve 64 GB kapasiteli ikili ve dörtlü kitler halinde bulunuyor.

Hız için fabrikada yapılan testlerden yüzde yüz oranında geçen, güvenilir FURY DDR4 bellekler üstün performans ve dayanıklılık sunuyor.

HyperX, “We’re All Gamers” sloganını ciddiye alıyor. PC’de, mobil cihazlarda veya konsolda, arada sırada oyun oynayan biri ya da profesyonel bir oyuncu olsun; tasarlanan her bir oyuncu kulaklığı, klavye, mouse, mousepad veya bellek modülü ile beklentileri aşmayı hedefliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu