Tiktok Takipçi Satın Al

HyperX, 20 Milyon Oyuncu Kulaklığı Satış Başarısına Ulaştı

HyperX, Nisan 2014’te HyperX Cloud oyun kulaklıklarını piyasaya sürmesinden bu yana 20 milyondan fazla oyun kulaklığı satıldığını duyurdu.


Oyun oynamak, müzik dinlemek, video izlemek ve sohbet etmek için yüksek kaliteli ses ve performans sunan ve eksiksiz bir kulaklık serisi geliştiren HyperX, PC’ler, konsollar ve mobil cihazlarla da çalışmak üzere tasarlanmış oyun kulaklıklarıyla pazarında lider olmuştur.

HyperX Genel Müdürü Kevin Hague yaptığı konuşmasında, “2014 yılında ilk HyperX oyun kulaklığının piyasaya sürülmesinden bu yana, tasarımlarımızı ve ürün seçimlerimizi kalite, konfor ve seste endüstri lideri olmak için sürekli geliştirdik” diyerek sözlerine şöyle devam etmiştir “Rekabetçi ve gündelik oyunlar PC’ler, konsollar ve mobil platformlar arasında popülerlik kazanmaya devam ederken, kulaklıklarımızı yeni seviyelere taşımak için çalışıyor, dünya çapındaki seçici müşterilere sonraki 20 milyon yüksek kaliteli kulaklığı ulaştırmayı dört gözle bekliyoruz.” demiştir.

HyperX Gelişmeyi Sürdürüyor

HyperX, oyun deneyimi geliştirmek için tasarlanmış, sınıfının en iyisi ürünleri sunmak için çeşitli PC, konsol ve kablosuz kulaklıklar sunmaktadır. HyperX Cloud serisi, tüm oyuncuların en zorlu taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış üstün performans, konfor ve kalite sunar. E-spor toplulukları için destek sağlayan, hem PC hem de konsol oyuncuları için profesyonel düzeyde oyun ekipmanları sunan HyperX, aşağıdakiler de dahil olmak üzere hem marka hem de ürünlerde dönüm noktasına ulaşıyor:

  • 2014 – Rahatlığı Düşünen İlk Oyun Kulaklığı – HyperX Cloud
  • 2015 – HyperX Cloud II (USB Ses Kontrol ve Sanal 7.1 Surround)
  • 2016 – İlk Resmi Xbox Lisanslı CloudX; CloudX™ Pro Oyun Kulaklığı
  • 2017 – Dual Chamber Teknolojisine Sahip Yeni Nesil Cloud Alpha Oyun Kulaklığı
  • 2018 – Bluetooth Teknolojili Cloud MIX™ Oyun Kulaklığı
  • 2019 – HyperX, Resmi Lisanslı PlayStation®4 Oyun Kulaklıkları
  • 2020 – HyperX Cloud Revolver™ 7.1 Oyun Kulaklığı
  • 2021 – HP, HyperX ‘i Satın Aldı; 20 Milyon Oyun Kulaklığı Satış Rakamına Ulaştı

2014 yılında ilk oyun kulaklıklarını piyasaya süren HyperX, Cloud oyun kulaklığı ürün yelpazesini çeşitli oyun ihtiyaçları ve uygulamaları için çeşitli PC, konsol ve kablosuz oyun kulaklıklarını içerecek şekilde genişletmiştir. HyperX markası, oyun kulaklıkları, klavyeler, mouse’lar, mouse altlıkları ve mikrofonlar dahil olmak üzere yüksek kaliteli ürünler sunmasıyla tanınır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu