Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei’in Yeni Akıllı Saati: Watch Fit!

Huawei’in büyük ekranlı akıllı saati Watch Fit’in fiyatı ve özellikleri!

Çin menşeili teknoloji firması Huawei bir hem akıllı bileklik hem akıllı saat diyebileceğimiz Watch Fit’i tanıttı. Bir akıllı bileklik için oldukça büyük ve köşeli ekranı bulunuyor ancak bir çok akıllı saatte bulunan özelliklerden de eksik olduğunu söyleyebiliriz.


Tam 1,64 inç büyüklüğünde olan ekranın 456 x 280 piksel bir çözünürlüğü bulunuyor. Piyasadaki neredeyse tüm akıllı bilekliklerin ekranından büyük olan Huawei Watch Fit büyük ekran sevenler için güzel bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Sağlık ve spor takibinde oldukça başarılı veriler sunmayı hedefleyenen üründe ayrıca bir çok bileklikte olmayan dahili mikrofonu ve hoparlörü  sayesinde gelen çağrıları cevaplayabileceksiniz.

Huawei’in Yeni Akıllı Saati: Watch Fit!

Piyasadaki bir çok bileklikte olan GPS, kalp atış sensörü ve barometre Huawei Watch Fit’de de bulunacak. Tek bir şarj ile 10 gün kullanım süresi sunmayı ve 5 ATM ye kadar suya karşı korumayı vadediyor.

Huawei Watch Fit Kaç Para olacak?

Huawei Watch Fit için 110 dolar (810 TL + vergi) fiyat etiketiyle belirlenmiş. Bir çok akıllı saatten uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu