TeknoDiot
     
     
     

Huawei’den iPhone Sırası Bekleyenlere Trajikomik Komik Hediye!

Huawei’den iPhone Sırası Bekleyenlere Trajikomik Komik Hediye!

Apple iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerini bugün dünya genelinde satışa sunarken satın almak isteyenler Huawei’in sürpriziyle karşılaştı. 

Apple Stor’un önünde uzun kuyruklar oluştururken bu süreç içerisinde de Huawei’de öyle uzaktan boş durarak izlemedi. Huawei İPhone alanları etkilemek için son derece trajikomik bir adım attı.Huawei’den iPhone Sırası Bekleyenlere Trajikomik Komik Hediye!

[sp-related style=”dark” id=”29698″]

[sp-related style=”dark” id=”29856″]

Apple Storun önünde bekleyen kişilere 70 dolarlık bir powerbank hediye etti. PowerBan’kların üzerineBuna ihtiyacınız olacak. yazıyordu. Bununla da yetinmeyen dev şirket Amsterdam’da Apple Store’un önüne de büyük bir koltuk koydu. Burda da kuyrukta bekleyen kişilerin telefonlarının şarj olmasına yardımcı oldu. 

 Huawei’den iPhone Sırası Bekleyenlere Trajikomik Komik Hediye!

Oldukça eleştiri alan dev teknoloji firması özellikle de kendi müşterileri tarafından çok eleştirildi. Ürünlerinin kendilerinin aldığını ama powerbank’ların Apple kullanıcılarına hediye etmeleri çok tepki çekti. 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Honor 7C, Özel Fiyatla A101’de Satışta!

Uğur Aydemir

iPhone SE 2 Modeli 2018’de Geliyor Olabilir!

Uğur Aydemir

ASUS ROG Phone II İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.