Huawei’den iPhone Sırası Bekleyenlere Hediye

Huawei’den iPhone Sırası Bekleyenlere Trajikomik Komik Hediye!

Abone Ol 

Apple iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerini bugün dünya genelinde satışa sunarken satın almak isteyenler Huawei’in sürpriziyle karşılaştı. 

Apple Stor’un önünde uzun kuyruklar oluştururken bu süreç içerisinde de Huawei’de öyle uzaktan boş durarak izlemedi. Huawei İPhone alanları etkilemek için son derece trajikomik bir adım attı.Huawei’den iPhone Sırası Bekleyenlere Trajikomik Komik Hediye!

[sp-related style=”dark” id=”29698″] [sp-related style=”dark” id=”29856″]

Apple Storun önünde bekleyen kişilere 70 dolarlık bir powerbank hediye etti. PowerBan’kların üzerineBuna ihtiyacınız olacak. yazıyordu. Bununla da yetinmeyen dev şirket Amsterdam’da Apple Store’un önüne de büyük bir koltuk koydu. Burda da kuyrukta bekleyen kişilerin telefonlarının şarj olmasına yardımcı oldu. 

 Huawei’den iPhone Sırası Bekleyenlere Trajikomik Komik Hediye!

Oldukça eleştiri alan dev teknoloji firması özellikle de kendi müşterileri tarafından çok eleştirildi. Ürünlerinin kendilerinin aldığını ama powerbank’ların Apple kullanıcılarına hediye etmeleri çok tepki çekti. 

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu