Huawei Yöneticisi: Samsung Galaxy Fold’un Tasarımı Kötü

Huawei yöneticilerinden Richard Yu, Samsung Galaxy Fold’a benzer bir prototip geliştirdiklerini ancak çok kötü olduğu için kullanmadıklarını açıkladı.

Katlanabilir akıllı telefon pazarında tam anlamıyla bir savaş başlamış durumda. Barcelona’da gerçekleştirilen MWC 2019 kapsamında Samsung, Huawei, TCL ve Oppo gibi birçok önde gelen üretici tablete dönüşebilen katlanabilir akıllı telefonlarını sahneye çıkardılar.

[sp-related style=”dark” id=”37397″]

Business Insider internet sitesinin haberine göre Huawei CEO’su Richard Yu, şirketin Samsung Galaxy Fold ile benzer bir prototip geliştirdiğini ancak iyi bulmadıkları için bu fikirden vazgeçtiklerini söyledi. Deneyimli yönetici ön ve arka olmak üzere iki ekrana sahip olmak telefonu çok ağır yapıyor dedi. Yu konuyla ilgili açıklamasının devamında “Birkaç çözümümüz vardı, ama onları iptal ettik. Aynı anda üç projemiz vardı. Benim tarafımdan iptal edilenden [Samsung Galaxy Fold] daha da iyi bir şeyimiz vardı” ifadelerini kullandı.

Huawei Yöneticisi: Samsung Galaxy Fold'un Tasarımı Kötü


AMD

kaynak: https://www.donanimhaber.com/Huawei-CEO-su-Samsung-Galaxy-Fold-un-tasarimi-iyi-degil–108385

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu