«
Huawei Yöneticisi: Samsung Galaxy Fold'un Tasarımı Kötü Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri Samsung Haberleri

Huawei yöneticilerinden Richard Yu, Samsung Galaxy Fold’a benzer bir prototip geliştirdiklerini ancak çok kötü olduğu için kullanmadıklarını açıkladı.

Katlanabilir akıllı telefon pazarında tam anlamıyla bir savaş başlamış durumda. Barcelona’da gerçekleştirilen MWC 2019 kapsamında Samsung, Huawei, TCL ve Oppo gibi birçok önde gelen üretici tablete dönüşebilen katlanabilir akıllı telefonlarını sahneye çıkardılar.

  • Huawei Yöneticisi: Samsung Galaxy Fold'un Tasarımı Kötü Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri Samsung Haberleri

    Samsung’un İlk Katlanabilir Telefonu Galaxy Fold Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Business Insider internet sitesinin haberine göre Huawei CEO’su Richard Yu, şirketin Samsung Galaxy Fold ile benzer bir prototip geliştirdiğini ancak iyi bulmadıkları için bu fikirden vazgeçtiklerini söyledi. Deneyimli yönetici ön ve arka olmak üzere iki ekrana sahip olmak telefonu çok ağır yapıyor dedi. Yu konuyla ilgili açıklamasının devamında “Birkaç çözümümüz vardı, ama onları iptal ettik. Aynı anda üç projemiz vardı. Benim tarafımdan iptal edilenden [Samsung Galaxy Fold] daha da iyi bir şeyimiz vardı” ifadelerini kullandı.

Huawei Yöneticisi: Samsung Galaxy Fold'un Tasarımı Kötü Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri Samsung Haberleri

kaynak: https://www.donanimhaber.com/Huawei-CEO-su-Samsung-Galaxy-Fold-un-tasarimi-iyi-degil–108385


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *