Tiktok Takipçi Satın Al

HUAWEI, Yeni Akıllı Ofis ve Ses Ürünlerini Tanıttı

Huawei, Türkiye’de “Fashion Forward” konsepti altında sunduğu ses ve akıllı mobil ofis serisinin yeni modellerini tanıttı. Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Avrupa Başkanı William Tian, 2023’teki güçlü performanslarını ve Türkiye’nin Huawei için önemli bir pazar olduğunu vurgulayarak, 2024’te daha yenilikçi ürünlerle devam edeceklerini belirtti. Türkiye Ülke Müdürü Allen Yao ise zorlu koşullara rağmen Huawei’nin büyümeye devam ettiğini ve marka bilinirliğinin geçen yıla göre yüzde 5 arttığını açıkladı. Bilgisayar kategorisinde hedeflerinin Yüksek Performanslı Ultra İnce PC’nin Türkiye’nin 1 numaralı markası olmak olduğunu belirten Yao, tablet kategorisinde ise hafif ofis vizyonunu gerçekleştirmeye odaklandıklarını ifade etti.

HUAWEI, Yeni Akıllı Ofis ve Ses Ürünlerini Tanıttı

HUAWEI MatePad Pro 13.2

HUAWEI, yaratıcılığı artırmayı hedefleyen HUAWEI MatePad Pro 13.2 tabletini ön satışa sundu. 5,5 mm kalınlığında ve 580 gram ağırlığındaki tablet, esnek OLED ekranı ve %94 ekran-gövde oranıyla öne çıkıyor. Renk Yakalama özelliği, kullanıcıların başka bir uygulamadan renk seçip kullanmalarına olanak tanıyor. HUAWEI X-True Display ve HUAWEI SOUND teknolojileriyle desteklenen tablet, yüksek görsel ve işitsel deneyim sunuyor. HUAWEI M-Pencil (3. nesil) kalem ve HUAWEI Akıllı Manyetik Klavye, yaratıcı çalışmaları destekleyerek üstün performans sağlıyor. M-Pencil, NearLink teknolojisiyle hızlı bağlanıyor ve 10 binden fazla basınç algılama seviyesine sahip. Akıllı Manyetik Klavye, çıkarılabilir özelliği ve tam alanlı dokunmatik yüzeyiyle tabletin dizüstü bilgisayar gibi kullanılmasını sağlıyor.

32.999 TL fiyattan satılan MatePad Pro 13.2 yanında 3. Nesil M-pencil ve MatePad Pro Klavye hediye ediliyor.

Sanatın teknolojiyle buluştuğu nokta: HUAWEI FreeClip

HUAWEI’nin FreeClip kulaklığı, hareket halindeyken konforlu bir dinleme deneyimi sunan C-köprüsü tasarımına sahip. Kulaklık, 10 binden fazla küresel insan kulağı verisi, mikron düzeyinde ergonomik işçilik ve 25.000’den fazla güvenilirlik testi ile geliştirildi. C-köprüsü tasarımı, klips ve konektör işleviyle kullanım konforunu ve performansı artırıyor. Şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında 36 saate kadar dinleme süresi sunan FreeClip, sağ-sol kulak tanımlamasını otomatik olarak yapabilme, yapay zeka destekli ‘Crystal-Clear’ aramaları ve çift cihaz bağlantısı gibi özelliklere sahip. Ürün, şık tasarımıyla sık seyahat edenler ve fitness meraklıları için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. AFC400PR koduyla birlikte 4.999 TL fiyatından satın alındığında 400 TL indirim sağlanıyor.

HUAWEI MatePad Air PaperMatte

HUAWEI MatePad Air PaperMatte Edition tablet, 2800 x 1840 çözünürlük ve 144 Hz yenileme hızı sunarak kağıt üzerine kalemle yazma ve benzeri okuma deneyimi sağlar. İlk HUAWEI tablet olarak 144 Hz ekran yenileme hızını destekler, P3 sinema düzeyinde renk gamı sunar ve kullanım senaryosuna göre ayarlanabilir yenileme hızı ile güç verimliliğini optimize eder. SuperRender oyun motoru sayesinde oyun deneyimini artırır. 16.999 TL fiyatında satılan MatePad Air PaperMatte, M-Pencil ve Klavye hediyeli olarak AMPAIRPM600PR koduyla 600 TL kupon indirimi sağlar.

HUAWEI MateBook D16,  i9 İşlemci

HUAWEI MateBook D16, geniş 16 inç Eye Comfort ve FullView Ekranı ile aynı ağırlıkta olmasına rağmen daha büyük bir ekran alanı sunar. Cihaz, 13. Nesil Intel Core H serisi işlemcisi sayesinde yüksek performanslı çoklu görevlere uygun. MateBook D16 i9 modeli, 34.999 TL fiyatında olup AMBD16I9PR1000 kupon kodu kullanılarak 1.000 TL daha uygun bir fiyatla satın alınabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu