Huawei Yeni Akıllı Hoparlörü İçin Devialet ile İşbirliği Yaptı - TeknoDiot.com

Huawei Yeni Akıllı Hoparlörü İçin Devialet ile İşbirliği Yaptı


Huawei’nin en son akıllı hoparlörü olan Sound X, birinci sınıf Phantom hoparlörleriyle tanınan ileri teknoloji ürünü bir ses şirketi olan Devialet ile ortaklaşa yürütülüyor.

Engadget , Sound X‘in şu anda 1.999 yuan (285 $ civarında) için önceden sipariş verebileceğini bildirdi ancak Çin dışında bir sürüm söz konusu değil. 360 derecelik hoparlör, 60 watt’lık bir çift subwoofer içeriyor ve şirketin Xiaoyi ses asistanı, Huawei HiLink akıllı ev kontrolü ve Huawei müzik desteği de dahil olmak üzere çok çeşitli Huawei servisleriyle donatılmış durumda.

Huawei Yeni Akıllı Hoparlörü İçin Devialet ile İşbirliği Yaptı

Bu arada Devialet, Engadget’a göre, bozulmayı azaltmak ve itme basmalı woofer titreşim önleyici sistemi azaltmak için hoparlör aktif eşleştirme (SAM) teknolojisini kullandı. Dışarıda birçok üst düzey firma varken, Devialet havalı tasarımları sayesinde her zaman göze çarpıyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu