bayigram.com

Huawei Y9 Prime 2019, Hindistan’da EMUI 9.1 Güncellemesi Geldi!

Hindistan’da piyasaya sürülmesinden sadece bir hafta sonra, Huawei Y9 Prime (2019), EMUI 9.1’i getiren yeni bir güncelleme alıyor.

EMUI 9.1, GPU Turbo 3.0 ve uygulamaların daha hızlı yüklenmesini sağlayan yeni EROFS dosya sistemi gibi özelliklere sahip olup EROFS dosya sistemi F2FS dosya sistemini değiştirerek ve rastgele okuma hızında% 20 artış sağlar ve hatta cihazınızda daha fazla alan kalmasına izin veriyor.


GPU Turbo 3.0 en popüler oyunlardan 25 tanesini destekliyor. Ayrıca, işlemcinin güç tüketimini% 10 azaltır. EMUI 9.1, dosyalarınızı eski telefonunuzdan kolayca ve yeni Huawei telefonunuza kopyalamanıza olanak sağlayan Huawei Phone Clone ürününü de beraberinde getiriyor. Yeni duvar kağıtları ve uygulama simgeleri de var, bu nedenle telefonunuzun da farklı olması gerekiyor.

Huawei Y9 Prime 2019, Hindistan'da EMUI 9.1 Güncellemesi Geldi!

Güncelleme, Hindistan’ın bugün piyasaya sürülmesinden bu yana biraz şaşırtıcı olan yayına başladı. Bu yüzden, bu telefonu daha önce alanlardan biriyseniz, ilk kurulumdan sonra veya birkaç gün içinde güncellemeyi almalısınız.

Güncelleme ayrıca Nijerya gibi başka pazarlarda da telefona ulaşmaya başlamalıdır. Bu nedenle, Hindistan dışındaysanız, güncellemeyi de kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Huawei Y9 Prime 2019 özellikleri

Huawei Y9 Prime (2019) pop-up selfie kameralı birkaç Huawei telefondan biri. Neredeyse tüm ön kısmı kaplayan ve bir çentik veya zımba deliği gibi çeşitlilikler olmayıp 6.59 inç FHD + ekrana sahip. Cihazın içersinde 4GB RAM ve 128GB  genişletilebilir depolama ile eşleştirilen bir Kirin 710F işlemci var.

Y9 Prime (2019) 16MP pop-up selfie kamera ve 8MP ultrawide açılı kamera ve 2MP derinlik sensörü ile eşleştirilmiş başka bir 16MP kameraya sahip üçlü arka kameralar bulunmakta. Ayrıca arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcıya, Dual SIM desteğine, bir ses jakına ve USB-C ile şarj olan 4000mAh bir bataryaya sahiptir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu