Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Güncelleme Huawei Watch GT 2’de SpO2 Sensörünü Etkinleştiriyor

Son yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte Huawei Watch GT 2’de SpO2 sensörünü etkinleştiriyor.

Huawei Watch GT 2, Mart 2020’de Huawei P40 serisiyle birlikte resmi olarak tanıtılmıştı. Ancak şimdi akıllı saat yeni özelliğe kavuştu: SpO2 sensörünü etkinleştirmek için ilk olarak Hindistan’da bir yazılım güncellemesi alıyor.


İlginç bir şekilde, şirket SpO2 sensörünü aylarca devre dışı bırakmıştı. Neyse ki, kullanıcılar artık en yeni donanım yazılımı sürümü 1.0.6.26 ile bu hareketsiz sensörü kullanabilirler.

Giyilebilir cihazlardaki SpO2 sensörleri kan oksijen seviyelerinin izlenmesine yardımcı olur. Dünya Sağlık Örgütü’ne (Dünya Sağlık Örgütü) göre sağlıklı bir insanda bu sayı %95-10 olmalıdır.

Yeni Güncelleme Huawei Watch GT 2'de SpO2 Sensörünü Etkinleştiriyor

Yeni piyasaya sürülen sportif Huawei Watch GT 2e, bu işlevle birlikte geliyor. Şirket, optimizasyon sorunları nedeniyle eski modelde devre dışı bırakmış olabilir.

Dahili GPS giyilebilir cihazda 15 spor modu, 85 özel egzersiz modu, Bluetooth çağrısı, cihaz içi Müzik, uyku monitörü, stres monitörü, adet döngüsü yönetimi ve yukarıda belirtilen özellikleri destekleyen bir ton sensör bulunur.

1.2 inç ekranlı daha küçük varyant 7 günlük pil ömrü için derecelendirilirken, daha büyük 1.39 inçlik modelin 14 gün sürdüğü iddia ediliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu